AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
23.3.2017 Vyhlášení proběhlo v Kralupech PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 27 Březen 2017 09:42

AFC Kralupy : Realvestav Slatina 8:7 (2:3)

Exhibiční utkání mezi vítězem KP AFC a regionálním konkurentem Slatinou, doplněnou o hráče MCE Snovického a Kramperu, hrané na 2x 25 minut hrubého času, přineslo zajímavou podívanou, férovou hru s minimem faulů a nakonec vítězství domácích o jediný gól. Slatina vedla během střetnutí 3:6, zejména zásluhou vítěze kanadského bodování Divize Jana Jeřábka (v zápase 3+2), ale Kralupy ve dvou posledních minutách stav otočily i díky poločasovému hattricku L. Koláčka.

Už po 18 vteřinách poslal Kralupy do vedení Jindřich. Tetivovu střelu vykopl z branky vracející se obránce a potom převzali iniciativu hosté. Heimrath dvakrát výborně zakročil, ale na ránu Jeřábka v 7. minutě z pravého křídla do levého vinglu  si ani nesáhl. V 10. minutě vystřelil Harmáček přímo do kroku obránce, rána změnila výrazně směr a skončila v síti. V 15. minutě Slatina vyrovnala po laciné ztrátě míče a kombinaci do prázdné klece. V 18. minutě si dobře pokryl míč Všolák, byl faulován, ale krátkou penaltu Tetiva "umístil" na střed a brankář Kozel ji vyrazil.

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 07:39
Celý článek...
 
21.3.2017 Martin Tetiva mezi nejlepšími (doplněno) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 21 Březen 2017 13:11

Po skončení soutěže nastává období vyhlašování individuálních ocenění. S velkou radostí vám již nyní můžeme sdělit, že Martin Tetiva ve svém daleko nejúspěšnějším ročníku obsadil dělené druhé místo v kategorii "Obdržené žluté karty". Se svými sedmi kousky zaostal o jediný kartónek za hráčem MCE Matouškem. Škoda častých absencí v první polovině sezóny, při odehrání všech zápasů klidně mohl kralupský zlý muž pokořit magickou hranici 10 ŽK. Martine, jen tak  dál, přejeme hodně úspěchů ve sběru i v příštím ročníku.

Málem by nezaslouženě zapadla skutečnost, že se jedná i o nový rekord AFC, za téměř čtvrtstoletí soutěžní existence. Podobnou parádu předvedl jen Michal Mára v ročníku 2008/09, který však potřeboval k zisku 7 ŽK o jeden start více (16). Třetí místo drží Aleš Moravec se šesti ŽK, z dob, kdy ještě neměl rozum (2005/06). Snad přinese věk zklidnění i letošnímu premiantovi.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Březen 2017 10:43
 
15.3.2017 Okénko do statistik - týmové rekordy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 15 Březen 2017 10:15

Týmové rekordy byly nakonec překonány. AFC se dočkal a poprvé ve 23-leté soutěžní historii získal vítězství v dlouhodobé soutěži. K tomu přidal i rekordní bodový zisk (52), kterým přesáhl o tři body součet z ročníku 2005/06. Tehdy však stačilo 49 bodů pouze na konečné 4. místo, se ztrátou právě třech bodů na vítězný SELP Vysočany.

Dan Harmáček čtyřmi body z rozhodujícího utkání s PK Třebusice dosáhl na kulatých 80 KB a dostal se o jediný bodík za dosud 11. hráče celkového kanadského bodování, střelce Mošničku. Vladimír Vymětalík nastoupil ve vyšších soutěžích ke 160. zápasu, stále drží průměrný bodový zisk na utkání nad hranicí 3 KB (momentálně 3,2).

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Březen 2017 11:07
 
17.3.2017 Zasloužená porážka na závěr PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 18 Březen 2017 17:54

MCE Slaný : AFC Kralupy 6:2 (3:1)

Po vyrovnaném začátku, kdy Kralupy své šance nevyužily a naopak domácí dvě ze tří šancí okolo 7. minuty proměnili, byl výrazně motivovanější MCE po zbytek zápasu futsalovější a zaslouženě zvítězil, když několikrát rozebral přečíslenou obranu Kralup do šroubku a skóroval do úplně prázdné klece. AFC nastřelil tři čisté tyče, výsledný rozdíl je asi nespravedlivý, ale na vítězství to tentokrát nebylo. Začátek následné závěrečné byl díky porážce komornější, ale nakonec přeci jen převážila radost z letošního mimořádného úspěchu.

Do posledního utkání sezóny vstoupili hráči AFC po rozcvičce v mistrovských tričkách v dobré náladě, možná až příliš dobré. Hned v 16. vteřině mohl pohodu ještě vylepšit Jindřich, ale po úniku z levé strany nastřelil technickým pokusem pravou zadní tyč.

Aktualizováno Pondělí, 27 Březen 2017 08:55
Celý článek...
 
12.3.2017 Titul! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 13 Březen 2017 06:20

Až do včerejška AFC nikdy nevyhrál žádnou dlouhodobou soutěž, vždy postupoval z druhé pozice. Poslední krok tentokrát Kralupům vyšel, v zápase o všechno byly lepším týmem, kromě pasáže mezi 11. a 13. minutou, kdy třikrát inkasovaly a přišly o nadějné vedení 2:0. Po Vymětalíkově okamžitém time-outu a úpravě sestavy se domácím povedlo do půle srovnat a do 31. minuty získat rozhodující náskok, zejména díky pohotovému Harmáčkovi, autorovi jedné asistence, tří gólů a jednoho parádního vlastňáku hlavou. Třebusice hrozily pouze svým stylem nahazovaných a nakopávaných míčů na hlavičkujícího pivota, ale dobře chytajícího Heimratha dvakrát podržela branková konstrukce. Po nečekaně klidném závěru zápasu tak mohlo proběhnout první (decentní) kolo oslav, pokračování příště.

Život je plný paradoxů. Když něco chceš dosáhnout, děláš pro to maximum, možné i nemožné a ono to přijde…anebo taky ne. A někdy se stane, že to nechceš, neděláš pro to skoro nic …a ono to přijde i přes to. Jsem si jistý, že ani jeden z kralupských hráčů před sezónou, na prvním mistráku bez jediného společného tréninku, nepomýšlel na bednu. Cíle byly výrazně skromnější, záchranou počínaje a najednou je z toho titul.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Březen 2017 06:30
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 51

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa