AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
Zpráva ze soustředění č. 7 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 27 Únor 2020 11:10

Letos jsme byli poprvé na Šumavě. Vzhledem ke vzdálenosti byla také poprvé délka pobytu stanovena na tři noci. Možná i proto byla účast nejnižší v historii, i přes počáteční zájem, přesahující kapacity ubytování. Po několika omluvenkách v posledním týdnu nás vyrazilo pouze devět. Tradiční každoroční pětice (kdo neví, ptejte se Pepy), Lukáš a trojice Honzů.

Na Šumavu cesta dlouhá. Přes půlhodinou časovou rezervu jsme se nejenom nestihli ubytovat, ale ani do haly jsme nedorazili včas. Příjezd ve 20.15 však nebyl pro ochotné správce Ski Bike centra na Špičáku žádný problém. V hale menších rozměrů se solidním  umělým povrchem však nastal problém vzápětí. Nerozcvičený Lukáš si natáhl sval, přemístil se do brány a přišel o většinu programu, včetně nedělního mistráku. Zápas, hraný s pomocí stěn na delších stranách hřiště, splnil zadání. Kopli jsme si do míče a udělali žízeň. Vyhrál samozřejmě tým s Ládou v sestavě, brankou v nastavení rozhodl Pepa, letos mimořádně hrající ve vhodném obutí.

Sprchování jsme odložili až na chatu a s pomocí sněžných řetězů jsme v čerstvě napadaném sněhu vyrazili k penzionu Azalka na úpatí Pancíře.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 14:13
Celý článek...
 
21.02.2020 Špatný začátek a ještě horší konec PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 24 Únor 2020 06:34

MCE Slaný : AFC Kralupy 17:7 (9:3)

Únor 2020 není pro celoživotního příznivce kladenského hokeje a věrného diváka (a zapisovatele) kralupského futsalu úplně nejšťastnějším obdobím. Nejradši bych nepsal nic, ale to by asi po letech úspěchů nebylo fér. Tak alespoň ve zkratce.

Ustrašený vstup kombinované sestavy Kralup  se spoustou zbytečných individuálních chyb přinesl do 7. minuty snadné vedení domácích v poměru 4:0. V téže minutě se hosté po několika nevyužitých možnostech prosadili dvěma brankami Junka a hattricku během necelé minuty zabránil výborný zákrok brankáře. V 10. minutě snížil Harmáček na 5:3 a chvíli se hrálo, kdo z koho. Z mnoha šancí na obou stranách však byli úspěšní pouze domácí střelci a do konce půle tak Slaný získalo rozhodující náskok.

Z obou stran ofenzivní druhý poločas byl dlouho výsledkově vyrovnaný a hosté nadále dělali z domácího brankáře hrdinu.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 14:11
Celý článek...
 
9.2.2020 Pěkný zápas, po dvou obratech tradiční vítěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 10 Únor 2020 10:13

AFC Kralupy : PK Třebusice 6:8 (4:3)

Neoblíbený sok Kralup opět uspěl díky své jednoduché a účinné hře, i přes ztrátu dvou branek po 25 minutách hry. Nic nového pod sluncem, v minulých střetech  AFC přišel nejednou o vyšší vedení. Ale bylo se rozhodně nač dívat.

Svižný úvod přinesl dvě branky hostů téměř bez šance, a rychlou odpověď Moravce, po skvělé nabídce Junka (3.). Po zvýšení Šeráka (14.) ovládl závěr půle exligista Junek. Bombou ze střední vzdálenosti snížil (15.), po prostrčení L. Koláčka během minuty vyrovnal a poté asistoval u vedoucí Koláčkovy branky (20.).

Hostující hvězda Šerák využila velkou zbraň hostů, tradiční kombinaci výhoz brankáře-hlava, hned v první minutě a přesným obloukem přehodila vybíhajícího Prosického. Druhý gól vstřelili hosté dorážkou nenápadné akce (3.), ihned po neproměněném sólu Moravce a střele mimo. Následná korekce Moravce viz výše. Jednoduše rozehraný TK poslal Šerák z ideální pozice pouze do tyče, na druhé straně nastřelil Harmáček brankáře a Vymětalík divže nerozpůlil břevno. Druhý gól Šeráka byl smolný, střelcova levačka míč pouze olízla a ten zamířil oproti předpokladům přesně k druhé tyči.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 14:10
Celý článek...
 
16.2.2020 Do stejné řeky nevstoupíš? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 17 Únor 2020 10:12

AFC Kralupy : Viva Příbram 6:9 (4:4)

Po třech týdnech AFC znovu ztratil vedení 4:0 z 10. minuty zápasu. Klíčovým okamžikem byl hrubý faul na unikajícího Vymětalíka, potrestaný před zraky delegáta pouze ŽK a zranění klíčového borce Kralup. Vzápětí hosté, hrající od úvodního hvizdu s brankářem v poli, snížili po neodpískaném přistrčení Harmáčka a do poločasu soustavným tlakem v dobře sehrané powerplay srovnali. AFC se přesto dokázal ještě dvakrát  dostat do vedení díky výbornému L. Koláčkovi (v zápase 3+2), ale na slepené góly ve 33. minutě  (6:8) už nenašel odpověď.

Začátek vyšel domácím nadmíru. Vymětalíková levačka vymetla zadní vingl (1.), po akci L. Koláčka a přesné přízemní střele vedli domácí o dvě branky (2.). Viva okamžitě vysunula brankáře do pole a moc nechybělo, aby Harmáček v běžeckém souboji do prázdné zvýšil. Ve 4. minutě dloubl Vymětalík míč do brankoviště a Junek jej donesl na prsou do sítě.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 14:12
Celý článek...
 
1.2.2020 Tohle se nepovedlo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 03 Únor 2020 09:29

Brazil Kladno : AFC Kralupy 7:2 (4:0)

Před zápasem s výkopem zpožděným téměř o půl hodiny kvůli volejbalové extralize (Kladno zdolalo Odolku) byly karty rozdány jasně. Mladší a pohyblivější domácí nastoupili pouze s jediným borcem na střídání a měly jim na palubovce maximálních rozměrů časem dojít síly. To se však nestalo.

Brazil zahájil opatrně, nechal AFC hrát, ale přesto hrozil z brejků. Tutové brance zabránil kralupský Karas, na druhé straně Kaňkova dorážka skončila vedle tyče. V 5. minutě šli domácí využitým brejkem do vedení, o minutu později zvýšil Brazil po rozehraném TK. Tragický úvod AFC završila třetí branka Kladna s pomocí  tyče po sólovém úniku v čase 7:45. Po oddychovém čase Kralupy přitlačily soupeře před jeho branku, ale bez vyložených šancí, s výjimkou Junkovy tyčky.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 14:10
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 70

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa