AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
Stalo se na soustředění: 9+8 = 976 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 10 Duben 2017 07:51

Vladimír Vymětalík by úvodem vyprávění určitě použil svoji oblíbenou hlášku: "...a teď vám řeknu jednu perličku...". A právě i tohoto hrajícího trenéra se "perlička" týká. Penzion Zlatý anděl na Božím daru byl krásný, ale měl jednu drobnou nevýhodu. Vybaven byl převážně manželskými postelemi a tak se stalo, že se v jedné posteli sešlo legendární číslo dresu 9 (Jarda Pavlíček) a neméně legendární číslo 8 (VV). Celkový součet činí 976 kanadských bodů. Jak by řekl bývalý premiér, nyní v rozvodovém řízení: Kdo z vás to má?

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 13:16
 
4.4.2017 Zpráva ze soustředění no. 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 03 Duben 2017 11:54

Už počtvrté vyjeli futsalisté na horské posezónní soustředění, tentokrát díky skvělé manažerské práci Pavky na Boží dar, do krásného penzionu Zlatý anděl. Teplé jarní počasí odfouklo sníh z běžkařských tratí, takže odpadl pravidelný sobotní výběh a bylo možné využít čas pro sjezdovky. Z toho důvodu nebylo kam a proč spěchat a stačilo vyjet v pátek po práci.

Jáchymovská sokolovna, zamluvená pro páteční večer, se málem vzácné návštěvy mistra Středních Čech nedočkala. I přes rekordní účast, čítající 13 kusů, bylo ještě v 19.15 pouhých 7 párů nohou připravených vyrazit na trénink. Pepa Košťál se pod průhlednou záminkou zajištění potréninkové rehabilitace chystal s Honzou Listíkem na obhlídku místních restaurací a plně obsazený automobil trenéra Vymětalíka se v tu dobu nacházel v severočeské uhelné pánvi. Nakonec dorazil téměř na čas a jeli jsme do Jáchymova. Místní sokolovna připomněla zkušenějším členům AFC tréninkové jednotky z 90. let minulého tisíciletí.

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 07:39
Celý článek...
 
23.3.2017 Vyhlášení proběhlo v Kralupech PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 27 Březen 2017 09:42

AFC Kralupy : Realvestav Slatina 8:7 (2:3)

Exhibiční utkání mezi vítězem KP AFC a regionálním konkurentem Slatinou, doplněnou o hráče MCE Snovického a Kramperu, hrané na 2x 25 minut hrubého času, přineslo zajímavou podívanou, férovou hru s minimem faulů a nakonec vítězství domácích o jediný gól. Slatina vedla během střetnutí 3:6, zejména zásluhou vítěze kanadského bodování Divize Jana Jeřábka (v zápase 3+2), ale Kralupy ve dvou posledních minutách stav otočily i díky poločasovému hattricku L. Koláčka.

Už po 18 vteřinách poslal Kralupy do vedení Jindřich. Tetivovu střelu vykopl z branky vracející se obránce a potom převzali iniciativu hosté. Heimrath dvakrát výborně zakročil, ale na ránu Jeřábka v 7. minutě z pravého křídla do levého vinglu  si ani nesáhl. V 10. minutě vystřelil Harmáček přímo do kroku obránce, rána změnila výrazně směr a skončila v síti. V 15. minutě Slatina vyrovnala po laciné ztrátě míče a kombinaci do prázdné klece. V 18. minutě si dobře pokryl míč Všolák, byl faulován, ale krátkou penaltu Tetiva "umístil" na střed a brankář Kozel ji vyrazil.

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 07:39
Celý článek...
 
28.3.2017 Veteráni neuspěli PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 28 Březen 2017 05:10

Ve slunečném (bohužel) nedělním dopoledni vyrazila kralupská "loď bláznů" vstříc Kolínu. Proč tak příkrý název? Protože to je holý nerozum chtít měřit svoje uvadající síly s futsalisty s ligovou minulostí a ještě podstatně mladšími. Navíc série váhavých příslibů účasti s následnou již neváhavou neúčastí ořezala kralupský kádr na pouhých pět kousků do pole, naštěstí tým ochotně doplnil ze Síně slávy AFC "ten, který tančí s míčem", Jirka Slach a je nutné přiznat, že zejména v zápase s Čechií ukázal, že míč umí podržet stále. Druhým pozitivem byla přítomnost Míry Pelce v bráně, člověk se nemusí bát nechat protivníka vystřelit.

AFC : Čechie Slaný 0:8 (0:3)

Dobře si vědomi výkonnostního rozdílu zvolili borci starší rezervy krajského přeborníka přísně obrannou taktiku, která vycházela téměř úvodních deset minut (hrálo se 2x20 minut hrubého času).

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 07:39
Celý článek...
 
21.3.2017 Martin Tetiva mezi nejlepšími (doplněno) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 21 Březen 2017 13:11

Po skončení soutěže nastává období vyhlašování individuálních ocenění. S velkou radostí vám již nyní můžeme sdělit, že Martin Tetiva ve svém daleko nejúspěšnějším ročníku obsadil dělené druhé místo v kategorii "Obdržené žluté karty". Se svými sedmi kousky zaostal o jediný kartónek za hráčem MCE Matouškem. Škoda častých absencí v první polovině sezóny, při odehrání všech zápasů klidně mohl kralupský zlý muž pokořit magickou hranici 10 ŽK. Martine, jen tak  dál, přejeme hodně úspěchů ve sběru i v příštím ročníku.

Málem by nezaslouženě zapadla skutečnost, že se jedná i o nový rekord AFC, za téměř čtvrtstoletí soutěžní existence. Podobnou parádu předvedl jen Michal Mára v ročníku 2008/09, který však potřeboval k zisku 7 ŽK o jeden start více (16). Třetí místo drží Aleš Moravec se šesti ŽK, z dob, kdy ještě neměl rozum (2005/06). Snad přinese věk zklidnění i letošnímu premiantovi.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Březen 2017 10:43
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 54

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa