AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
1.11.2019 Rozhodly dlouhé penalty PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 04 Listopad 2019 11:02

AFC Kralupy : Mazáci Přelouč 7:8 (3:4)

Po celé utkání s výbornými výkony brankářů (a okénky v obranách) Kralupy dorovnávaly náskok soupeře. Ve 34. minutě se poprvé dostaly do vedení po akci bratří Koláčků, ale poté nejméně výrazný hráč Přelouče Hajn bezpečně proměnil dvě dlouhé penalty (37.,38.), po nic neřešících faulech AFC na polovině hřiště.

Na úvodní branku střelce Janovského odpověděl po RK T. Koláček (4.). Hosté odskočili na 1:3 (15.), ale protože se trenéru Vymětalíkovi podařilo těsně před výkopem přemluvit L. Koláčka z futsalového důchodu  (a tribuny) k návratu na palubovku, po spolupráci obou zmíněných L. Koláček pohotově snížil  a Kaňka po drzém průniku o tyč srovnal (18.). Přelouč si ještě před půlí vzala vedení nazpět, v posledních dvaceti vteřinách poločasu a při drtivém tlaku AFC L. Koláček dvakrát orazítkoval břevno, z toho jednou snad z metru.

Po návratu ze šaten se hosté 70 vteřin nedostali z vlastního brankoviště, po opadnutí náporu však zvýšili na 3:5,  vzápětí snížil po narážečce s L. Koláčkem Vymětalík a ve 29. minutě vyrovnal z ostrého úhlu svojí první brankou v dresu AFC olovnický brousek Ocásek. Balón mu patou posunul svojí třetí asistencí v zápase Moravec. Hosté šli do vedení znovu Janeckým (v utkání 3+2), v již zmíněné 34. minutě procedil Vymětalík TK skrz zeď a L. Koláček zasunul do prázdné po skvělé individuální akci mladšího bratra Tomáše.

Škoda nezvládnuté koncovky, celozápasová dřina přišla vniveč, remíza by utkání slušela. Hratelnějších soupeřů moc v letošní soutěži nebude.

Sestava a branky AFC: Prosický - T. Koláček (1+1), Kaňka (1+0), Ocásek (1+0), Sobotka - Vymětalík (2+1), L. Koláček (2+1), L. Moravec (0+3), Bednárik

Aktualizováno Pondělí, 04 Listopad 2019 11:56
 
25.10.2019 Rozhodl nechytatelný Jungmann PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 29 Říjen 2019 10:02

FK Stochov : AFC Kralupy 7:4 (2:2)

Zápas odehraný v poklidné, přátelské atmosféře, fotbalovým způsobem hrající nováček získal první krajské body. Díky děravé kralupské obraně a také nízké produktivitě ofenzívy AFC.

V opatrném úvodu využili domácí dva úniky po dlouhém pasu za obranu a dobrému náběhu Jungmanna, fotbalisty přeborové Lhoty. Po oddechovém čase hosté zlepšili výkon a díky zkušenosti Vymětalíka do půle srovnali. První branku vstřelil kralupský lídr sám, jeho další ránu dorazil do sítě Moravec. Těsně před pauzou měly Kralupy jedinou možnost vést, po střele Tetivy odkopl míč do bezpečí před dobíhajícím Ocáskem stochovský obránce.

Na začátku druhé části získal rychlé vedení  FK 4:2 (22:54), za tohoto stavu chytil výborný brankář Pokorný tutovku Vymětalíkovi a Moravec po individuální akci nastřelil tyč. Dva další úniky Jungmanna (v utkání 4+2) rozhodly (32. - 6:2). Konstrukci trefil po přihrávce Vymětalíka i nováček v dresu Kralup, Jiří Sobotka, několik povedených ran těsně minulo pravou tyč. V závěru AFC pouze zkorigoval stav Tetivou a Moravcem.

Sestava a branky AFC:

Pelc - Ocásek, Karas, Kaňka, Sobotka - Vymětalík (1+2), L. Moravec (2+0), Tetiva (1+2)

Aktualizováno Úterý, 29 Říjen 2019 10:23
 
Hodnocení sezóny 2018/19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 22 Březen 2019 11:41

V letošním ročníku odehrál AFC již svoji 13. sezónu v KP. I vzhledem k nejvyššímu počtu odehraných zápasů vede AFC nadále s velkým náskokem historické pořadí soutěže. Zde se nic nezměnilo. Samotný výsledek letošní soutěže, hrané s pouhými deseti účastníky, je nejhorší za dobu působení v kraji.

Soutěž se nadále zkvalitňuje, ve spoustě týmů nastupují divizní fotbalisté. Z Divize sestoupil do kraje Rakovník, nahoru neodešel nikdo a bylo jasné, že AFC jen stěží zopakuje vítězný ročník 2016/17. Pokud by někdo řekl, že AFC skončí před MCE, asi by všichni byli pro. Když se vezme v úvahu velká fluktuace hráčů, zejména brankářů, absence tréninku a chybějící štěstí, není konečná 9. příčka s malou ztrátou na pátou příčku až tak hrozná. Letos se ani o jednom utkání nedá říct, že Kralupy byly horší a vyhrály. Naopak několik dobře rozehraných zápasů ztratil AFC ve druhé části. Loni jsem psal: „Zda jsou špatné koncovky (zápasů) způsobeny i minimálním, u některých borců až nulovým tréninkem, musí posoudit trenér a sami hráči.“ Otázka zůstává, jako vysvětlení se nabízí i ubývající kondice velmi zkušeného kádru.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:04
Celý článek...
 
Zpráva ze soustředění No.6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Duben 2019 12:18

Dlouho vítězila lenost, ale nakonec přeci jen něco napíšu. Žádný velký sloh, spíš pro připomenutí v letech příštích. Potvrdilo se, že bez ohledu na futsalové výsledky se na horách vždy daří.

Díky brzkému konci futsalové sezóny jsme mohli vyrazit na hory v přívětivém termínu 14-16.3. a přes nadprůměrné teploty jsme užili sněhu do sytosti. Pobyt na městské chatě v Černém Dole zajistil předseda s velkým předstihem, první účastníci se hlásili už v říjnu. Nakonec nás jelo průměrných deset kousků. Myšlenka na páteční lyžovačku se přetransformovala do historicky prvního odjezdu části výpravy již ve čtvrtek večer. První posádka ve složení Petr/Aleš přijela na chatu pět minut před výkopem zápasu Evropské ligy Slavia - Sevilla, skupina Ládi (Líba, Bedna) dorazila v "těsném" závěsu. Láda si jenom něco zařídil a chviličku před začátkem prodloužení byli ve vyhřáté chatě u TV též. Oslava postupu Slavie byla s ohledem na ranní sjezdovky celkem krátká, ale intenzivní.

Lyžování v Peci nemělo navzdory předpovědi počasí chybu. Žádný déšť, občasné sněžení nijak nevadilo. Po návratu na chatu před 17. hodinou lehká večeře, očekávání zbytku zájezdu a následoval přesun do haly ve Svobodě n.Ú., známé z loňského pobytu.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:07
Celý článek...
 
8.32019 Nepovedený závěr nepovedené sezóny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 11 Březen 2019 09:57

Čechie Slaný : AFC Kralupy 15:6 (5:2)

Zápas v duchu poslední doby. Neúplná sestava, herně dobrý první poločas se špatným výsledkem a nadílka v poločase druhém.

Již před výkopem bylo jisté, že za Kralupy skončí minimálně MCE Slaný. Otázkou je, pokud by tomu tak nebylo, jestli by se něco událo jinak. Na rychlou úvodní branku silně omlazené a tudíž velmi pohyblivé Čechie odpověděl obratem Kaňka (3.). V 7. minutě prošel TK Čechie skrz zeď (2:1), na druhé straně umístěná střela Vymětalíka do protipohybu brankáře skončila na tyči a Harmáček trefil z metru padajícího gólmana přímo do hlavy (10.). Za půl minuty Slaný zvýšilo po RK, Vymětalík v 16. minutě nevyužil samostatný nájezd a v téže minutě snížil L. Koláček.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:02
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 68

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa