AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
17.11.2019 Tři body za dvě minuty PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 19 Listopad 2019 08:10

AFC Kralupy : Brazil Kladno 3:2 (3:1)

Hosté nastoupili po sobotních fotbalových rozlučkách (většina týmu nastupuje za B-třídní Vinařice) mírně unaveni, aktivní dopředu, ale s velkými mezerami v obranné činnosti. AFC, hrající téměř v ideálním složení, toho však nebyl po většinu zápasu schopen využít, v čemž kromě Bednárika netradičně vynikl Vymětalík, vymýšlející postupem doby až neuvěřitelně komplikovaná zakončení. Budiž mu omluvou, že k utkání dorazil s počínající migrénou a rukama až na zem po celovíkendové práci se sbíječkou.

Úvod vypadal na velkou přestřelku, už ve druhé minutě oba týmy zazvonily na tyč. V polovině první části nestihl Kaňka zcela zblokovat střelu Brazilu a mírná teč poslala gólmana Prosického na druhou stranu - 0:1. Poté Bednárik zcela sám z ideální pozice přestřelil, ale množící se kladenské chyby brzy vrátily AFC do zápasu. Nejprve vypíchl Moravec míč obránci a z levého křídla krásně trefil přízemní bodýlko k zadní tyči (15.), za půl minuty vyhrál souboj Vymětalík a našel volné místečko u levé tyče. O minutku později vyťukali Vymětalík s L. Koláčkem dezorientovaného soupeře až na brankovou čáru. Sto produktivních vteřin a to bylo bohužel vše. Po třetí brance byli hosté zralí na ručník, ale domácí nevyužili ani ty největší možnosti, včetně nájezdů dvou hráčů na brankáře a tak namísto definitivního rozhodnutí ponechali Brazilcům naději do druhé půle. Na druhé straně zachránil Kralupy ve zbytečně divoké pasáži osamocený Kaňka skvělým vypíchnutím míče proti třem útočícím hráčům.

Po návratu ze šaten pokračoval souboj domácí bezzubé ofenzívy s brankářem hostů Doležalem. Po propadnutí střely hostů ze střední vzdálenosti přes chumel hráčů až do sítě (25. - 3:2) a vlivem poklesu hladiny alkoholu v žilách kladenských borců se poměr sil změnil. Do konce zápasu byl Brazil nebezpečnější, několik šancí zmařil vyběhnutím a zmenšením úhlu brankář Prosický. Závěrečná dvouminutová powerplay Brazilu přinesla největší možnost 4 vteřiny před závěrem, ale Prosický pumelici do bližšího vinglu skvěle vyškrábl.

Po zápase zavládla v kralupských řadách úleva a bezbřehý optimismus. "Už neskončíme sezónu s nulou," potěšilo tahouna a hrajícího trenéra Vladimíra Vymětalíka. V pátek si jede AFC pro tradiční výslužku na palubovku PK Třebusice.

Sestava  a branky AFC: Prosický - Tetiva, Sobotka, T. Koláček, Kaňka - Vymětalík (2+0), L. Koláček (0+1), L. Moravec (1+0), Bednárik

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Listopad 2019 06:12
 
8.11.2019 Stále bez bodů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Listopad 2019 13:00

TJ Sokol Dobřichovice - AFC Kralupy 8 : 5 (6 :1)

AF: D 1/5 – H 3/3
Branky (asistence): 1. Rada Lukáš (Rada Jan), 3. Seidler Zdeněk (Rada Lukáš), 8. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 9. Rada Lukáš (Černý Daniel), 11. Plzák Michal, 13. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 26. Seidler Zdeněk (Onderka Adam), 27. Seidler Zdeněk - 2. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), 24. Karas Roman (Moravec Lukáš), 25. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 36. Moravec Lukáš (Bednárik Jan), 38. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír)

Aktualizováno Úterý, 12 Listopad 2019 13:05
 
1.11.2019 Rozhodly dlouhé penalty PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 04 Listopad 2019 11:02

AFC Kralupy : Mazáci Přelouč 7:8 (3:4)

Po celé utkání s výbornými výkony brankářů (a okénky v obranách) Kralupy dorovnávaly náskok soupeře. Ve 34. minutě se poprvé dostaly do vedení po akci bratří Koláčků, ale poté nejméně výrazný hráč Přelouče Hajn bezpečně proměnil dvě dlouhé penalty (37.,38.), po nic neřešících faulech AFC na polovině hřiště.

Na úvodní branku střelce Janovského odpověděl po RK T. Koláček (4.). Hosté odskočili na 1:3 (15.), ale protože se trenéru Vymětalíkovi podařilo těsně před výkopem přemluvit L. Koláčka z futsalového důchodu  (a tribuny) k návratu na palubovku, po spolupráci obou zmíněných L. Koláček pohotově snížil  a Kaňka po drzém průniku o tyč srovnal (18.). Přelouč si ještě před půlí vzala vedení nazpět, v posledních dvaceti vteřinách poločasu a při drtivém tlaku AFC L. Koláček dvakrát orazítkoval břevno, z toho jednou snad z metru.

Po návratu ze šaten se hosté 70 vteřin nedostali z vlastního brankoviště, po opadnutí náporu však zvýšili na 3:5,  vzápětí snížil po narážečce s L. Koláčkem Vymětalík a ve 29. minutě vyrovnal z ostrého úhlu svojí první brankou v dresu AFC olovnický brousek Ocásek. Balón mu patou posunul svojí třetí asistencí v zápase Moravec. Hosté šli do vedení znovu Janeckým (v utkání 3+2), v již zmíněné 34. minutě procedil Vymětalík TK skrz zeď a L. Koláček zasunul do prázdné po skvělé individuální akci mladšího bratra Tomáše.

Škoda nezvládnuté koncovky, celozápasová dřina přišla vniveč, remíza by utkání slušela. Hratelnějších soupeřů moc v letošní soutěži nebude.

Sestava a branky AFC: Prosický - T. Koláček (1+1), Kaňka (1+0), Ocásek (1+0), Sobotka - Vymětalík (2+1), L. Koláček (2+1), L. Moravec (0+3), Bednárik

Aktualizováno Pondělí, 04 Listopad 2019 11:56
 
7.12.2019 Okénko do statistik PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 07 Listopad 2019 12:55

Lukáš Moravec, součást týmu od historicky prvního zápasu v KP, dosáhl v utkání s Přeloučí na metu 200 mistrovských zápasů v KP. Nastřílel v nich 197 branek a asistoval u 171 gólů (čímž přesně dorovnal počet nahrávek legendy AFC, J. Pavlíčka, nejlepší Vladimír Vymětalík jich má přesně o sto více- 271). Celkem nasbíral 368 KB a patří mu již dlouhá léta (2010) třetí příčka průběžného bodování.

Hned za ním figuruje s kulatými čísly Libor Koláček (170+90, 260 KB), muž s nejpoctivější docházkou, který poprvé nastoupil o čtyři roky později, ale přesto odehrál již 216 mistrovských utkání.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Listopad 2019 14:13
 
25.10.2019 Rozhodl nechytatelný Jungmann PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 29 Říjen 2019 10:02

FK Stochov : AFC Kralupy 7:4 (2:2)

Zápas odehraný v poklidné, přátelské atmosféře, fotbalovým způsobem hrající nováček získal první krajské body. Díky děravé kralupské obraně a také nízké produktivitě ofenzívy AFC.

V opatrném úvodu využili domácí dva úniky po dlouhém pasu za obranu a dobrému náběhu Jungmanna, fotbalisty přeborové Lhoty. Po oddechovém čase hosté zlepšili výkon a díky zkušenosti Vymětalíka do půle srovnali. První branku vstřelil kralupský lídr sám, jeho další ránu dorazil do sítě Moravec. Těsně před pauzou měly Kralupy jedinou možnost vést, po střele Tetivy odkopl míč do bezpečí před dobíhajícím Ocáskem stochovský obránce.

Na začátku druhé části získal rychlé vedení  FK 4:2 (22:54), za tohoto stavu chytil výborný brankář Pokorný tutovku Vymětalíkovi a Moravec po individuální akci nastřelil tyč. Dva další úniky Jungmanna (v utkání 4+2) rozhodly (32. - 6:2). Konstrukci trefil po přihrávce Vymětalíka i nováček v dresu Kralup, Jiří Sobotka, několik povedených ran těsně minulo pravou tyč. V závěru AFC pouze zkorigoval stav Tetivou a Moravcem.

Sestava a branky AFC:

Pelc - Ocásek, Karas, Kaňka, Sobotka - Vymětalík (1+2), L. Moravec (2+0), Tetiva (1+2)

Aktualizováno Úterý, 29 Říjen 2019 10:23
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 70

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa