AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
6.1.2017 V neděli AFC vstoupí do odvetné části sezóny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 05 Leden 2017 14:22

Velmi zajímavý los pro jarní část připravily našemu týmu dosavadní výsledky KP. V domácím prostředí AFC přivítá všechny celky mezi 3.-9. místem tabulky a zajíždí k týmům z opačných konců tabulky - třem nejvíce ohroženým a vedoucímu MCE Slaný. Jediný celek se z tohoto pravidla vymyká, a to Joga Mladá Boleslav, ke které kralupští cestují ve 20. kole. Před dohrávkou s PK Třebusice se boleslavský tým drží na 5. místě.

Na rozdíl od podzimního kola se tak nedá nic (snad kromě porážky u MCE :) bezpečně předpovídat.

 
29. výroční schůze PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 28 Prosinec 2016 12:03

Počtvrté v řadě se o druhý svátek vánoční, 26. prosince, sešli členové AFC Kralupy na tradičním místě v Hostinci pod Lipami v Zeměchách k výroční schůzi, tentokrát již po devětadvacáté.

Součástí schůze, kromě sportovního a finančního zhodnocení uplynulé sezóny a poděkování za činnost související s chodem oddílu z úst předsedy Listíka, bylo každoroční vyhlášení týmových anket. První místo v anketě o nejlepšího hráče sezóny, o jejímž výsledku rozhodují hlasy přítomných hráčů i členů AFC, má stále pevně  v držení Vladimír Vymětalík, který zvítězil i letos se ziskem 33 bodů , již nejméně podeváté. Druhou příčku obsadil se suverénním odstupem na třetí pozici střelec Libor Koláček (23 bodů), na třetím místě se umístil v životní futsalové formě chytající Pavel Heimrath (10 bodů). První dva umístění se objevili na drtivé většině ze 16 odevzdaných hlasovacích lístků.  Čtvrtou pozici obhájil Martin Tetiva (9) a pořadí první pětky uzavřel Tomáš Koláček (8).

V soutěži aktivity (účasti při sportovních a zejména následných "společenských" událostech) se nezměnilo oproti loňskému roku téměř nic. Vítězství obhájil  již podruhé v řadě rekordman ankety  a také muž s největším  počtem startů za AFC Roman Karas (59 bodů). Na druhém místě se umístil také podruhé za sebou Libor Koláček (53), jehož vynaložené úsilí při sbírání účtů přináší sladké ovoce a  stále zůstává největším kandidátem na v budoucnu uvolněný Karasův trůn.  Poslední medailové umístění získal opět podruhé v řadě Aleš Moravec (41). Těsně pod stupni vítězů potom zůstal Tomáš Koláček (40), u něhož jde vzhledem k neustále rostoucí rodině o hodně slušný výkon.

Aktualizováno Pondělí, 02 Leden 2017 14:03
 
23.12.2016 Přátelské utkání AFC Kralupy - Stará garda Dynama Nelahozeves PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 24 Prosinec 2016 11:08

AFC Kralupy : Stará garda Dynamo 13:4 (3:0)

Den po slavném vítězství nas MCE Slaný Vladimír Vymětalík zjistil, že jeho trenérské schopnosti vysoko převyšují potřeby týmu krajského přeboru a tak si k úvazku u AFC přibral i svoje kamarády ze starých pánů Dynama, s prohlášením, že "futsalista se dá udělat z každého, kdo někdy v životě kopnul do míče". Svoje nejnovější trenérské metody okamžitě použil i u tohoto týmu, který přivezl k přátelskému utkání bez jediného společného tréninku a taktiku postavil - jak jinak - na vlastní přítomnosti na hřišti.

Úspěšně. Dynamo bylo po celý poločas lepším týmem než Kralupy a jen výkon Štípka, chytajícího přátelák bez nervozity a tudíž výborně, uchránil poločasové vedení pro AFC. Druhou branku Kralup vstřelil legendární kanonýr Jarda Pavlíček, který se vrátil do sestavy po více než čtyřech letech, třetí gól potom po elegantním převzetí míče a střele levou nohou do protipohybu brankáře předseda AFC Petr Listík. Ve druhé půli hosté snížili na 4:2, ale potom se projevila fyzická převaha mladší části kralupského týmu a i za pomoci několika využitých rohových kopů domácí nakonec zvítězili o devět branek.

Sestava a branky AFC: Štípek - T. Koláček, Janouškovec, Tetiva (3), A. Moravec - Listík (1), Všolák(1), J. Pavlíček(3), L. Moravec(3) - vlastní (1), neznámý střelec (1 - pokud někdo máte poznatky k jeho osobě, obraťte se na redakční radu).

Aktualizováno Sobota, 24 Prosinec 2016 11:33
 
25.12.2016 AFC startuje v krajském přeboru již pojedenácté PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 25 Prosinec 2016 21:06

Rekapitulace dosavadního průběhu sezóny 2016/17 (vytvořeno pro Kralupský zpravodaj)

Od ročníku 2004/2005, kdy postoupil kralupský futsalový tým AFC ze sdruženého kladenského okresního přeboru, hrají Kralupy nepřetržitě tuto čtvrtou nejvyšší republikovou soutěž. Jedinou výjimkou bylo dvouleté působení v Divizi v letech 2012-2014, ukončené sestupem zpět do kraje.

Po minulém ročníku se Kralupy dostaly na první místo v historickém pořadí krajského přeboru. Na tento úspěch navázali kralupští futsalisté v aktuálním ročníku soutěže, kdy po historicky dosud nejlepším startu do soutěže vedli po 8. odehraném kole pořadí týmů se ziskem 21 bodů. Do té doby jedinou letošní porážku si AFC připsal ve 3. kole v hale ex-divizních Dobřichovic poměrem 2:6, když nebyl schopen i přes výborný výkon překonat skvěle chytajícího brankáře. Ve všech zbylých sedmi utkáních AFC zvítězil, většinou výrazným rozdílem. Aktuální vítězná série Kralup činila po osmém kole soutěže pět zápasů v řadě.

Los však způsobil, že to nejtěžší čekalo na Kralupy ve zbylých utkáních podzimní části. V 9.kole Kralupy podlehly v domácím velmi vyrovnaném utkání výsledkem 1:2 týmu Joga Mladá Boleslav (4.místo, 16 bodů), a v desátém kole v přímém souboji o druhé místo rovněž ex-divizním Třebusicím (3.místo, 19 bodů) také o jedinou branku 4:5. Příslibem do zbytku soutěže je fakt, že ani v těchto bodově neúspěšných utkáních nebyl AFC rozhodně horší. K poslednímu zápasu před vánoční pauzou přijel do Kralup největší favorit na postup do Divize, tým MCE Slaný. V tomto případě se štěstí plně přiklonilo k domácímu týmu a díky plnému bodového zisku po vítězství 5:3 zakončí kralupští futsalisté první polovinu soutěže na pomyslných stupních vítězů. Zda se jedná o druhou či třetí příčku určí až dohrávka odloženého zápasu týmu PK Třebusice. Poločasový zisk 24 bodů je historicky druhým nejlepším po ročníku 2005/2006 (27 bodů z první části sezóny tehdy přispělo ke konečnému 3. místu)

O dosavadní ofenzivní přísun se zatím z největší části tradičně postaral tvůrce hry a hrající trenér Vladimír Vymětalík, autor 15 branek a 14 gólových přihrávek, následován Liborem Koláčkem, střelcem 14 branek a tvůrcem pěti asistencí, a Lukášem Moravcem (9+7). Za pracovitou a pohyblivou obranou opět v brance září nestárnoucí Pavel Heimrath, předvádějící úžasné výkony i s pěti křížky na krku.

Aktualizováno Středa, 28 Prosinec 2016 12:01
 
21.12.2016 Okénko do statistik 5 (aktualizováno na žádost nejmenovaného hráče No. 14) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 21 Prosinec 2016 12:17

Dnešní výroční okénko si pro sebe víceméně zabral Martin Tetiva, který v utkání s MCE Slaný nastoupil ke 100. mistrovskému utkání za AFC. Na tuto metu dosáhl jako šestnáctý hráč ve 23-leté historii účastí AFC ve futsalových soutěžích, a to jako suverénně nejmladší - ve věku 23 let a 2 měsíce. Předchozí rekordman Lukáš Moravec odehrál svůj stý zápas ve 25 letech a šesti měsících, třetí nejrychlejší byl Roman Karas ve věku necelých 27 let. V tomto utkání Tetiva zároveň vstřelil svou 60. branku a v celkovém KB se posunul se ziskem 101 bodů na 9. místo. Trvale tak udržuje od začátku nastavený průměr bod/zápas. Raritou je, že tyto všechny úspěchy dosáhl takřka bez tréninku, alespoň co se týká letošní sezóny :)

Jubilejní 130 branku vstřelil v minulém kole proti PK Třebusice také Libor Koláček. Tomáš Koláček brankou z utkání s MCE postoupil již na 7. místo celkového bodování, příští posun se může týkat Zbyňka Všoláka, který ztrácí pouhý bod, resp. 2 body na legendy AFC "Pavku" Janouškovce a Láďu "Prochyho" Procházku.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Prosinec 2016 08:21
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 51

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa