AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
Zpráva ze soustředění No.6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Duben 2019 12:18

Dlouho vítězila lenost, ale nakonec přeci jen něco napíšu. Žádný velký sloh, spíš pro připomenutí v letech příštích. Potvrdilo se, že bez ohledu na futsalové výsledky se na horách vždy daří.

Díky brzkému konci futsalové sezóny jsme mohli vyrazit na hory v přívětivém termínu 14-16.3. a přes nadprůměrné teploty jsme užili sněhu do sytosti. Pobyt na městské chatě v Černém Dole zajistil předseda s velkým předstihem, první účastníci se hlásili už v říjnu. Nakonec nás jelo průměrných deset kousků. Myšlenka na páteční lyžovačku se přetransformovala do historicky prvního odjezdu části výpravy již ve čtvrtek večer. První posádka ve složení Petr/Aleš přijela na chatu pět minut před výkopem zápasu Evropské ligy Slavia - Sevilla, skupina Ládi (Líba, Bedna) dorazila v "těsném" závěsu. Láda si jenom něco zařídil a chviličku před začátkem prodloužení byli ve vyhřáté chatě u TV též. Oslava postupu Slavie byla s ohledem na ranní sjezdovky celkem krátká, ale intenzivní.

Lyžování v Peci nemělo navzdory předpovědi počasí chybu. Žádný déšť, občasné sněžení nijak nevadilo. Po návratu na chatu před 17. hodinou lehká večeře, očekávání zbytku zájezdu a následoval přesun do haly ve Svobodě n.Ú., známé z loňského pobytu.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:07
Celý článek...
 
Hodnocení sezóny 2018/19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 22 Březen 2019 11:41

V letošním ročníku odehrál AFC již svoji 13. sezónu v KP. I vzhledem k nejvyššímu počtu odehraných zápasů vede AFC nadále s velkým náskokem historické pořadí soutěže. Zde se nic nezměnilo. Samotný výsledek letošní soutěže, hrané s pouhými deseti účastníky, je nejhorší za dobu působení v kraji.

Soutěž se nadále zkvalitňuje, ve spoustě týmů nastupují divizní fotbalisté. Z Divize sestoupil do kraje Rakovník, nahoru neodešel nikdo a bylo jasné, že AFC jen stěží zopakuje vítězný ročník 2016/17. Pokud by někdo řekl, že AFC skončí před MCE, asi by všichni byli pro. Když se vezme v úvahu velká fluktuace hráčů, zejména brankářů, absence tréninku a chybějící štěstí, není konečná 9. příčka s malou ztrátou na pátou příčku až tak hrozná. Letos se ani o jednom utkání nedá říct, že Kralupy byly horší a vyhrály. Naopak několik dobře rozehraných zápasů ztratil AFC ve druhé části. Loni jsem psal: „Zda jsou špatné koncovky (zápasů) způsobeny i minimálním, u některých borců až nulovým tréninkem, musí posoudit trenér a sami hráči.“ Otázka zůstává, jako vysvětlení se nabízí i ubývající kondice velmi zkušeného kádru.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:04
Celý článek...
 
3.3.2019 Na Brandýsek nebylo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 04 Březen 2019 10:56

AFC Kralupy : FC Brandýsek 5:11 (2:4)

Od rána přemýšlím, co k zápasu napsat....pokud bude AFC po výsledkově nejhorší sezóně účinkovat v KP i v příštím roce, je spousta prostoru ke změně k lepšímu. Za včerejší výkon patří dík všem, kteří dorazili, ale s kvalitním Brandýskem by měly Kralupy potíže i plné sestavě.

V úvodní osmiminutovce byl AFC lepší, hodně okleštěná sestava Kralup dělala, co mohla. Hned v první minutě neproměnil sólo L. Koláček a poté otevřel skóre Vymětalík (4.), ranou bodlem na zadní tyč, která překvapila náhradníka v bráně hostů. Mezitím chytil Prosický střelu ze vzdálenosti asi půl metru, s velkou dávkou štěstí. To mu již chybělo dvacet vteřin po úvodním gólu, střela zblízka mu přes dobrý zákrok propadla do brány. Rána z otočky L. Koláčka skončila na levé tyči a vzápětí vrátil Kralupům vedení Kaňka, utěšenou ranou do zadního vinglu (6.).

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 07:57
Celý článek...
 
8.32019 Nepovedený závěr nepovedené sezóny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 11 Březen 2019 09:57

Čechie Slaný : AFC Kralupy 15:6 (5:2)

Zápas v duchu poslední doby. Neúplná sestava, herně dobrý první poločas se špatným výsledkem a nadílka v poločase druhém.

Již před výkopem bylo jisté, že za Kralupy skončí minimálně MCE Slaný. Otázkou je, pokud by tomu tak nebylo, jestli by se něco událo jinak. Na rychlou úvodní branku silně omlazené a tudíž velmi pohyblivé Čechie odpověděl obratem Kaňka (3.). V 7. minutě prošel TK Čechie skrz zeď (2:1), na druhé straně umístěná střela Vymětalíka do protipohybu brankáře skončila na tyči a Harmáček trefil z metru padajícího gólmana přímo do hlavy (10.). Za půl minuty Slaný zvýšilo po RK, Vymětalík v 16. minutě nevyužil samostatný nájezd a v téže minutě snížil L. Koláček.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 08:02
Celý článek...
 
23.2.2019 Po slibné první půli zazpíval kanár PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 25 Únor 2019 06:51

Mazáci Přelouč : AFC Kralupy 6:0 (1:0)

Problém AFC se jmenuje střelecká potence, což dokazuje pouhých 63 vstřelených branek v dosavadním průběhu soutěže. A když ještě k tomu nedorazil Vymětalík, který se hodinu před výkopem nacházel v Plzni, a tudíž nestíhal ani náhodou, bylo vstřelení gólu nadlidským úkolem. V první půli byly Kralupy po nejdelší cestě k mistrovskému utkání v historii (127 km) lepší, třikrát nastřelily tyč a nevyužily nejméně tři další tutovky.

Úvodní šanci Přelouče zastavil brankář Prosický, chytající v civilním oblečení. Téměř veškerá výstroj zůstala doma, naštěstí si brankářská jednička AFC vzala sebou alespoň kecky. Vzápětí (2.) se prodral do úniku Moravec, jehož obstřel šajtlí skončil na levé tyči a poté Ocásek z očí v oči brankáře netrefil bránu ze vzdálenosti čtyř metrů. Ani únik muže s aktuálně nejlepší střeleckou fazónou L. Koláčka (10.) neskončil brankou, domácí brankář Záruba situaci ustál a střelu vykopl. Stejně si poradil i se zakončením Tetivy (13.) po krásné kombinaci z první s Karasem a T. Koláčkem. A tak udeřilo na druhé straně.

Aktualizováno Středa, 30 Říjen 2019 07:58
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 70

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa