AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
27.6.2017 Letní turnaje AFC neumí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 27 Červen 2017 11:27

Kralupy už dlouhá léta nejezdí na letní turnaje, dát dohromady konkurenceschopnou sestavu je nadlidský úkol. Komise futsalu však letos naplánovala na letní termín, 100 dnů po skončení soutěže, konání kvalifikace o postup do Divize. Ke všemu ještě na nejhorší možné datum - den po svatbě L. Moravce, které se zúčastnila polovina nastoupivších borců. Hned po direktivním určení termínu turnaje bylo velké dilema, zda vůbec za těchto podmínek nastoupit, ale nakonec zvítězil sportovní duch. Po zraněních Tetivy a T. Koláčka zbylo pouhých "sedm statečných", kteří zaslouží velkou pochvalu za to, že odehráli slušné zápasy a naději na Divizi udrželi až do posledního zápasu.

Aktualizováno Pátek, 22 Září 2017 12:04
Celý článek...
 
6.4.2017 Hodnocení sezóny 2016/17 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 07 Duben 2017 11:16

V letošním ročníku odehrál AFC Kralupy již svoji 11. sezónu v KP. Po sestupu z Divize v ročníku 2013/14 prožily Kralupy dvě průměrné sezóny s umístěním ve středu tabulky. To bylo cílem i pro letošní ročník, zvlášť po nulové předsezónní přípravě. Konečně se však dostavil dlouho očekávaný nástup mladší generace, který v mixu s pravidelnou účastí a stabilními výkony opor týmu trenéra a tvůrce hry Vymětalíka a veterána Heimratha v brance Kralup přinesl zvýšenou kvalitu hry celého týmu a nečekaný úspěch.

Dobrý los na začátku soutěže poslal AFC i přes porážku v Dobřichovicích po pátém kole a vítězství nad Akademií Kladno do čela pořadí a na něm Kralupy zůstaly s krátkou pauzou mezi 9. a 11. kolem až do finiše. V 9. a 10. kole podlehl AFC o jedinou branku spolufavoritům soutěže, týmu Joga Mladá Boleslav a Třebusicím. Porážka s Boleslaví byla jedinou prohrou v domácí tvrzi za celou sezónu. V 11. kole porazil AFC, v tu dobu na třetím místě tabulky, vedoucí MCE Slaný poměrem 5:3 a stáhl jeho pětibodový náskok na minimum. V poločase sezóny patřila AFC 3. příčka se ziskem 24 bodů.

Aktualizováno Pondělí, 09 Říjen 2017 09:18
Celý článek...
 
Stalo se na soustředění: 9+8 = 976 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 10 Duben 2017 07:51

Vladimír Vymětalík by úvodem vyprávění určitě použil svoji oblíbenou hlášku: "...a teď vám řeknu jednu perličku...". A právě i tohoto hrajícího trenéra se "perlička" týká. Penzion Zlatý anděl na Božím daru byl krásný, ale měl jednu drobnou nevýhodu. Vybaven byl převážně manželskými postelemi a tak se stalo, že se v jedné posteli sešlo legendární číslo dresu 9 (Jarda Pavlíček) a neméně legendární číslo 8 (VV). Celkový součet činí 976 kanadských bodů. Jak by řekl bývalý premiér, nyní v rozvodovém řízení: Kdo z vás to má?

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 13:16
 
11.4.2017 Zlepšený výkon přinesl bod a důvod k oslavám (krásné páté místo). PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 11 Duben 2017 10:05

V neděli se v kralupské hale uskutečnil druhý a zároveň závěrečný turnaj veteránské soutěže. AFC nastoupil s výraznou posilou, nestárnoucím "železným Prochorem" Ládou Procházkou, druhé volné místo se přes veškerou snahu nepodařilo zaplnit, ale legrace byla. Jednoho z kandidátů Radka Černého se snažil sám o sobě nahradit dobrovolník Radek Červený, který se nahlásil na recepci haly, s tím, že jen odnese babičce láhev vína a bábovku a když ho nesežere vlk, přijde hrát. Skvělá zpráva. Bohužel jsme po dovolání se na zanechané telefonické spojení zjistili, že návštěva babičky je na delší dobu, takže dorazí až na podzim, a navíc je mu okolo dvaceti. A to je na veterána málo.

K samotným zápasům:

AFC Kralupy : Arsenal Benešov 2:4 (1:2)

S pozdějším vítězem předvedl AFC snaživý výkon, díky Pelcovým zákrokům držel celý poločas minimální ztrátu. Na 1:1 srovnával svým pověstným bodlem Karas a po další brance hostů mohl vyrovnat i podruhé, ale jeho povedený projektil pouze orazítkoval obličej benešovského brankáře. Ve druhé půli se projevila soupeřova technická vyspělost i fyzická kondice, za Kralupy korigovala na konečných 2:4 letošní střelecká kometa, předseda Listík. Druhým zásahem v soutěži zcela opanoval statistiky, vždyť tento borec sám nasázel dvě třetiny branek celého týmu.

AFC Kralupy : Kolín 0:0

Málokdy vídaným výsledkem skončil zápas AFC s kombinovaným týmem Kolína a Olympiku Mělník. Poctivě bojující domácí byli o trochu horší než ligovými boji ošlehaní hosté, ale Pelc zamknul svoji svatyni na dva západy a uchránil pro sebe i tým vždy ceněnou nulu. Pár minut před koncem se silově prosadil Procházka, ale po kličce brankáři byl dostižen obráncem. Nečekaný bod trochu napravil kralupské sebevědomí poškozené po minulém turnaji.

Sestava a branky AFC: Pelc - Karas (1+0), Běhounek, Aplt - Procházka, P. Listík (1+0), Slach, A. Moravec

Překvapivý zisk bodu podpořil kralupské veterány v jejich snaze o zlepšení. A tak se tvrdé jádro týmu obětavě (neděle!!) odebralo po ukončení slavnostního vyhlášení  do restaurace "Na Františku", kde setrvalo do pozdních večerních hodin při rozboru letošních zápasů a taktických plánech na příští rok.

Aktualizováno Středa, 12 Duben 2017 11:47
 
4.4.2017 Zpráva ze soustředění no. 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 03 Duben 2017 11:54

Už počtvrté vyjeli futsalisté na horské posezónní soustředění, tentokrát díky skvělé manažerské práci Pavky na Boží dar, do krásného penzionu Zlatý anděl. Teplé jarní počasí odfouklo sníh z běžkařských tratí, takže odpadl pravidelný sobotní výběh a bylo možné využít čas pro sjezdovky. Z toho důvodu nebylo kam a proč spěchat a stačilo vyjet v pátek po práci.

Jáchymovská sokolovna, zamluvená pro páteční večer, se málem vzácné návštěvy mistra Středních Čech nedočkala. I přes rekordní účast, čítající 13 kusů, bylo ještě v 19.15 pouhých 7 párů nohou připravených vyrazit na trénink. Pepa Košťál se pod průhlednou záminkou zajištění potréninkové rehabilitace chystal s Honzou Listíkem na obhlídku místních restaurací a plně obsazený automobil trenéra Vymětalíka se v tu dobu nacházel v severočeské uhelné pánvi. Nakonec dorazil téměř na čas a jeli jsme do Jáchymova. Místní sokolovna připomněla zkušenějším členům AFC tréninkové jednotky z 90. let minulého tisíciletí.

Aktualizováno Pondělí, 10 Duben 2017 07:39
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 58

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa