AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
15.12.2018 Předčasná nadílka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 16 Prosinec 2018 16:42

FC Brandýsek : AFC Kralupy 12:0 (5:0)

Že prý bude lepší o zápase nepsat.

Zpočátku mi to přišlo zvláštní, ale jde o elegantní a jednoduché řešení. Nebudeme zdaleka první, kdo bude aktualizovat stránky jen v případě úspěchu. Je to hotové prakticky hned a nikoho zbytečně neurazí nekonstruktivní kritika. Radit umí každý.

Štastné a veselé.

Sestava AFC: Ševčík - T. Koláček, Všolák, Kaňka - L. Koláček, L. Moravec, Šaroch

 

Aktualizováno Středa, 02 Leden 2019 10:35
 
9.12.2018 Potřetí doma, potřetí bez bodu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 10 Prosinec 2018 07:47

AFC Kralupy : Mazáci Přelouč 4:7 (1:6)

Oslabené Kralupy, bez největších hvězd Vymětalíka a Tetivy, s útokem složeným ze samých marodů (po nemoci či zranění) nestačily na nováčka soutěže, který sice předvedl pár pohledných kombinací, ale byl rozhodně hratelný. Špatný vstup do zápasu (3. minuta 0:2) a zejména nepovedená druhá desetiminutovka zapříčinily další domácí prohru AFC, mezi 13. a 20. minutou vsítili hosté čtyřikrát. Většině gólů předcházela chyba domácích borců. V průběhu druhé půle sice Kralupy postupně snížily, ale žádné závěrečné drama nehrozilo. Všechny branky domácích vstřelili obránci.

Oba týmy pojí způsob vzniku. Podnětem pro založení oddílu byla společná gymnaziální studia, tím však podobnost končí. AFC byl založen 1.1.1988, Mazáci Přelouč o 25 let později a třebaže již došlo v týmu Kralup k přirozené generační výměně, přesto se jednalo o souboj generací.

Aktualizováno Středa, 02 Leden 2019 10:37
Celý článek...
 
30.11.2018 Okénko do statistik PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 30 Listopad 2018 13:26

Roman Karas je víkendovém vyloučení rekordmanem AFC nejen v počtů odehraných zápasů, v kraji (249) i celkově (390) . Nyní je nejlepší i ve statistice červených karet (3), třetí žolík mu vynesl též rekordně dlouhý trest. Na svůj 250. zápas v KP a Divizi si počká pět zápasů, takový flastr nedostal nikdy nikdo ani zdaleka. A to ještě zdaleka neřekl vše, co měl na srdci....

Libor Koláček se díky hattricku do sítě Vivy dostal na metu 160 vstřelených branek.

 
30.11.2018 Nakonec nechybělo mnoho PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 01 Prosinec 2018 09:34

Atlantic Rakovník : AFC Kralupy 4:3 (3:0)

AFC včera chybělo z nejrůznějších důvodů šest hráčů základu, bylo oříškem vůbec se sejít a tak se zápas jel odehrát. A potom se uvidí. Bezstarostná taktika málem přinesla úspěch.

První šanci měl AFC, ale střelu L. Koláčka po sólovém úniku na bližší tyč vyrazil gólman. Pět minut byli hosté aktivnější, ale sehraný Rakovník se pomalu přestal bát a ve druhé pětiminutovce převzal iniciativu. Kolotoč přihrávek zakončili domácí nechytatelnou ranou pod víko (9.), během chvilky dvakrát prošli středem s narážečkou na pivota a ve 12. minutě vedli 3:0. Další šance Atlantiku končily v boční síti, něco chytil Pelc, důležitý zákrok si připsal také Ocásek, když vyhlavičkoval střelu z vinglu opuštěné branky. AFC si v první části moc nerozuměl, není divu, někteří hráči se potkali na place poprvé v životě. Zakončení po úniku  kanonýra Romana Mošničky, který se objevil v sestavě Kralup po deseti letech, těsně vyškrábl brankář a byla tu přestávka.

Aktualizováno Středa, 02 Leden 2019 10:37
Celý článek...
 
25.11.2018 Příbram byla lepší, ale... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 26 Listopad 2018 09:27

AFC Kralupy : VIVA Příbram 6:12 (2:8)

Zápas jsem strávil v roli časoměřiče, poprvé v životě, takže po vyčerpávajícím boji s tlačítkem start/stop a světelnou tabulí, který mi oba týmy 18 brankami vůbec neusnadnily, nemám k utkání žádné poznámky. Takže shrnu jen dojmy.

Posílená Příbram byla zatím nejlepším týmem, se kterým AFC hrál. Hrála velmi hezký futsal, rychlý, plný přízemních kombinací z jedné, s klidnou a sebejistou koncovkou, a zvítězila zaslouženě.

A teď k tomu ALE. Zápas hrubě ovlivnila velká chyba rozhodčích, kteří při zhruba třetí brance hostů neodpískali faul bez míče (určitě žlutý) na vracejícího se Vymětalíka a následnou branku volného (díky faulu) hráče uznali. Faulu si prý nevšimli, protože oba koukali na balón. V té chvíli začal nesoulad mezi kralupským kapitánem a sudí Dragounem, který ukončila až ČK pro Vymětalíka ve 30. minutě (první vyloučení v životě). První ŽK přišla brzy za řeči, druhou rozhodčí s gustem udělil za lehké přidržení v souboji tělo na tělo, jakých se odehrály desítky. Pomsta byla sladká, ale asi by si to sudí obhájil i v přítomnosti videa. V té době byl již dávno na tribuně Karas, který neudržel nervy na uzdě v závěru první půle a urazil druhého soudce. Na dokreslení tristního výkonu nepřesných, ale o to suverénnějších rozhodčích: Za patnáct let v KP a Divizi Kralupy nikdy neměly dva vyloučené hráče v zápase, v letech 2013-2018 obdržel AFC pouhé dvě ČK.

K samotnému zápasu: Kdyby byl výsledek 10:15, nikdo by se nemohl divit. Oba týmy spálily ve druhé půli i nemožné. VIVA skórovala už ve 2. minutě, za AFC srovnal tečovanou ranou kousek za půlkou Moravec (5.). Během třech minut odskočili hosté na 1:4 (i díky brance, která rozhodně neměla platit a dalšímu gólu po hokejovém zákroku na Moravce). Na 2:5 snížil pohotovou střelou z levého křídla L. Koláček (13.), ale Příbram další trojicí gólů během třech minut (16.-18.) rozhodla o své výhře. Druhá část byla kvůli průběžnému stavu nahoru-dolů. Kralupy přežily přesilovky po vyloučení Karase i Vymětalíka a díky korigujícím brankám svítil na ukazateli ve 37. minutě přijatelný stav 6:10. Hattrick dokončil po skvělé individuální akci L. Koláček, zbylé branky stihl vstřelit do vyloučení Vymětalík. Tři asistence si před svým odjezdem do Panamy připsal ve druhé půli výborný Tetiva. V samém závěru hosté využili dva rychlé brejky a zvýšili na šestibrankový rozdíl.

V pátek hraje AFC na Stochově s Rakovníkem, složit sestavu nebude vůbec jednoduché.

Sestava a branky AFC: Prosický (0+1) - Mára, Karas (0+1), Tetiva (0+3), Kaňka - Vymětalík (2+0), L. Koláček (3+0), L. Moravec (1+1), T. Koláček

Aktualizováno Pondělí, 26 Listopad 2018 13:50
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 68

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa