AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
16.12.2016 Neporazitelnost MCE skončila v Kralupech PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 18 Prosinec 2016 08:56

AFC Kralupy : MCE Slaný 5:3 (4:1)

Štěstí, které tolik chybělo při dvou předchozích porážkách, tentokrát nastoupilo v dresu AFC. Hosté měli během utkání více brankových příležitostí, ale při zakončení si počínali zbrkle, navíc třikrát nastřelili tyč branky i se zraněním ramene skvěle chytajícího Heimratha. Na druhou stranu je potřeba uvést, že na všech třech slánských brankách měl výrazný podíl bránící kralupský hráč.

O rychlé vedení z konce 2. minuty po střele Tetivy Kralupy přišly vzápětí. V 7. minutě se prosadil individuálně Jindřich, ve 14. minutě perfektně (až nevídaně) vyšlo mladé čtyřce AFC přečíslení, kdy Všolák zakončoval do prázdné a v době největšího náporu Slaného proměnil Vymětalík dlouhou penaltu a zajistil domácím slušný náskok do druhé části. Na rozdíl jediného gólu snížili slánští až při dlouho neúčinné power play, na začátku 40. minuty, ale žádnou další možnost na remízu si nevypracovali, naopak T. Koláček dvacet vteřin před závěrem definitivně rozhodl o cenném skalpu pro AFC.

Kralupy vstoupily do utkání aktivně a jako první se dostaly ke střele na branku, pokus Všoláka však brankář MCE vyrazil. Naopak další střela, Tetivy po RK, našla mezeru mezi nohama gólmana - 1:0.

Aktualizováno Středa, 18 Leden 2017 09:55
Celý článek...
 
9.12.2016 Dobrý výkon bodovou odměnu nepřinesl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 10 Prosinec 2016 08:53

PK Třebusice : AFC Kralupy 5:4 (2:1)

Druhá smolná porážka v řadě. Třebusice se dostaly do vedení už ve 4. minutě, z nenápadné otočky za hranicí brankoviště. Následovaly čtyři stoprocentní šance AFC během tří minut, bohužel nevyužité, vesměs díky zákrokům vynikajícího Sedláka v brance Třebusic. Po zvýšení domácích korigoval 18 vteřin před půlí Moravec, obloučkem alá Poborský. Po pauze začaly lépe Kralupy a během 14 vteřin 25. minuty otočily skóre. Po nešťastné teči a rychlé brance Třebusic vrátil vedení Kralupům Harmáček ve 27. minutě. Od té doby bránil AFC celkem úspěšně minimální náskok až do 34. minuty, kdy po velké chybě v rozehrávce domácí srovnali a za 48 vteřin po několika pro Třebusice typických silových soubojích vsítili i vítěznou branku.

Kralupy bez svého nejlepšího hráče a zároveň trenéra Vymětalíka vsadily od úvodu na hodně zataženou obranu. I přesto musel Heimrath během prvních třech minut předvést dva celkem obtížné zákroky. Překvapivá střela však přesto znamenala vedení pro domácí. Po necelé minutě prošel Tetiva celé hřiště jako nůž máslem, ale brankář zachránil nohou.

Aktualizováno Středa, 21 Prosinec 2016 12:15
Celý článek...
 
26.11.2016 Cenná výhra z drsné Příbrami (aktualizováno) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 27 Listopad 2016 09:15

VIVA Příbram : AFC Kralupy 5:8 (3:3)

Po opatrném začátku získala Příbram  v 5. minutě vedení 2:0 , když zúročila rychlé kombinace na jeden dotek. Do té doby nemělo vážnější možnost ani jedno mužstvo. Na přelomu půle trochu opaření hosté srovnali, také téměř z ničeho a ve 14. minutě šly Kralupy poprvé do vedení Vymětalíkovým blafákem. VIVA okamžitě vysunula gólmana a z power play v 16. minutě srovnala. Ve hře bez brankáře pokračovala Příbram i po pauze, ale milimetrově přesný odkop Máry dostal lacino AFC do vedení a poté hosté vytaženým presingem hodně otupili údernost příbramské přesilovky. Po dalších chybách v příbramské rozehrávce v 25. minutě hosté vedli již 6:3. A jelikož Kralupy odpověděly na snížení Příbrami ve 27. minutě hned po 31 vteřinách Všolákem, a Heimrath pochytal na brankové čáře i nemožné, AFC celkem v klidu  dovedl utkání ke třem bodům a návratu do čela tabulky.

Zápasy v Příbrami nejsou nikdy jednoduché, navíc VIVA ještě letos doma neztratila. Místní rozhodčí, odevzdávající procenta domácímu celku, část diváků s omezenou slovní zásobou a bohatým rejstříkem vulgarit i drobní provokatéři v řadách domácího celku čekali na lídra soutěže v utkání 8. kola KP .

Aktualizováno Pondělí, 02 Leden 2017 14:06
Celý článek...
 
4.12.2016 Joga byla šťastnější PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Prosinec 2016 06:14

AFC Kralupy : Joga Mladá Boleslav 1:2 (1:1)

V bojovném utkání dosud vedoucího AFC s ambiciózní Jogou hráli prim brankáři. Oba týmy si vypracovaly dostatečné množství přesilových situací, ale naložily s nimi většinou zbrkle a nebo nechaly vyniknout domácího Heimratha a Dufka v bráně Jogy. AFC srovnal sedm vteřin před pauzou, vítězný gól vstřelili hosté ve 24. minutě. Po zbytek utkání Kralupy marně dobývaly branku Boleslavi, ještě v poslední minutě měly tři velké příležitosti, ale štěstí se k nim dnes otočilo zády.

AFC vstoupil do utkání lépe, avšak povedené střely Jindřicha od pravé tyče i Vymětalíkovu ránu do vinglu vytáhl Dufek na RK. Hosté vytvořili velký závar před domácí brankou na začátku 6. minuty, obrana Kralup nevěděla, kam dřív skočit, ale závěrečná střela skončila na pravé tyči odkryté brány.

Aktualizováno Sobota, 10 Prosinec 2016 09:11
Celý článek...
 
24.11.2016 Okénko do statistik 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 12:49

Hned na čtyři významné milníky mohou dosáhnout hráči AFC v sobotním zápase na horké příbramské půdě. Jednodušší to budou mít Vladimír Vymětalík a Lukáš Moravec, kterým stačí pouhá účast ke shodně 150. startu v KP a divizi. O něco těžší to bude pro Libora Koláčka (199 KB) a Martina Tetivu (99 KB), kteří potřebují jediný kanadský bod k zakulacení dosavadního bodového zisku.

Tomáše Koláčka posune jediný získaný bod na 7. místo historické tabulky kanadského bodování, Martin Tetiva ztrácí momentálně na 9. místo body dva.

Bodově velmi úspěšný večer přivedl Michala Máru v minulém utkání proti Fobozu Slaný na metu 160 KB.

Na závěr jedna zajímavost: 127 = průměrný počet startů v KP na jednoho hráče kralupské sestavy v utkání s Kročehlavy. Pomohou zkušenosti i v Příbrami anebo zvítězí mládí a rychlost?

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 13:38
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 51

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa