AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
15.1.2017 Zlepšená hra ve druhé půli přinesla další import bodů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 16 Leden 2017 10:41

Atmos Bělá pod Bezdězem : AFC Kralupy 3:7 (1:0)

V utkání 13. kola KP přivítal kralupské futsalisty v té chvíli již poslední tým soutěže, Atmos.

První půli jsem kvůli koloně na zpáteční cestě z Krkonoš do Prahy neviděl, takže dostal prostor k vyjádření Vladimír Vymětalík, dorazivší k zápasu unavený po těžkém víkendu, kvůli téže koloně minutu před utkáním, s lyžáky na nohou. Podle hrajícího trenéra se AFC v první půli přizpůsobil domácí silové hře, nepočínal si dobře takticky a v několika střeleckých možnostech si neporadil s domácím brankářem. Po rychlé úvodní brance Bělé mohlo být ještě hůř, když se jeden z nejslušnějších hráčů Kralup Tomáš Koláček překvapivě nechal vyprovokovat hrubým zákrokem na vlastní osobu, oceněným ŽK, po odpískání prudce strčil do soupeře a mohl se jít vysprchovat. Následné dvouminutové oslabení však hosté ubránili a dokonce si ve třech hráčích vypracovali dvě šance. Na konci poločasu nevyužil sám Vymětalík 10m kop po šestém faulu a nechal vyniknout Vernera v brance Bělé.

Aktualizováno Pátek, 20 Leden 2017 13:35
Celý článek...
 
11.1.2017 Okénko do statistik 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 11 Leden 2017 08:16

Statistiky minulého týdne zcela jasně opanoval Zbyněk Všolák. Nejenže v neděli nastoupil k jubilejnímu 60. utkání v barvách Kralup a vstřelenou brankou se posunul o jednu pozici v celkovém KB, ale zazářil zejména v pátek večer v baru "The patro", kde se stal ve věku necelých 28 let suverénně nejstarším hráčem v historii AFC, kontrolovaným v rámci boje proti alkoholismu mladistvých. Naštěstí pro hráče i oddíl měl Zbyněk u sebe OP, takže nemuselo dojít k jeho zadržení, předvedení na služebnu městské policie a tím narušení poctivé předzápasové přípravy.

Michal Mára v utkání s MCE Slaný odehrál 250. zápas za AFC (86 OP +164 KP a Divize), jako třetí hráč historie. Dan Harmáček nastoupí v příštím svém utkání (v Bělé?) po padesáté, asistencí proti Rozdělovu zakulatil svůj bodový zisk na 60 KB.

Aktualizováno Středa, 11 Leden 2017 10:50
 
6.1.2017 V neděli AFC vstoupí do odvetné části sezóny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 05 Leden 2017 14:22

Velmi zajímavý los pro jarní část připravily našemu týmu dosavadní výsledky KP. V domácím prostředí AFC přivítá všechny celky mezi 3.-9. místem tabulky a zajíždí k týmům z opačných konců tabulky - třem nejvíce ohroženým a vedoucímu MCE Slaný. Jediný celek se z tohoto pravidla vymyká, a to Joga Mladá Boleslav, ke které kralupští cestují ve 20. kole. Před dohrávkou s PK Třebusice se boleslavský tým drží na 5. místě.

Na rozdíl od podzimního kola se tak nedá nic (snad kromě porážky u MCE :) bezpečně předpovídat.

 
8.1.2017 Pohodový start do odvet PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 08 Leden 2017 18:47

AFC Kralupy : AFK Rozdělov 11:0 (5:0)

Zápas odehraný v pohodové povánoční atmosféře přinesl rekordní výhru Kralup bez obdržené branky (dosud 6:0). Domácí byli od začátku výrazně lepší, Rozdělov vystřelil poprvé na branku až koncem 10. minuty za stavu 1:0, ale vzápětí mohl po RK srovnat, nástřel však skončil po nepovedené dorážce na zadní tyči. Po chvilce AFC zvýšil na 2:0 a poté v pravidelných intervalech načepoval sympatickým hostům na cestu hořkou kralupskou jedenáctku.

Domácí nastoupili k utkání 12. kola KP v nejsilnějším složení, naopak hostům chyběl druhý nejlepší střelec soutěže Balík. Už po třiceti vteřinách se objevil za obranou Rozdělova T. Koláček, ale jeho lehkou teč Vymětalíkovy uličky brankář v pádu vyrazil. Ve 4. minutě si oba kralupští borci spolupráci zopakovali, ale tentokrát se Koláčkovi podařilo technicky dloubnout míč přes padajícího gólmana a o zadní tyč jej poslat do sítě.

Aktualizováno Úterý, 07 Únor 2017 11:37
Celý článek...
 
29. výroční schůze PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 28 Prosinec 2016 12:03

Počtvrté v řadě se o druhý svátek vánoční, 26. prosince, sešli členové AFC Kralupy na tradičním místě v Hostinci pod Lipami v Zeměchách k výroční schůzi, tentokrát již po devětadvacáté.

Součástí schůze, kromě sportovního a finančního zhodnocení uplynulé sezóny a poděkování za činnost související s chodem oddílu z úst předsedy Listíka, bylo každoroční vyhlášení týmových anket. První místo v anketě o nejlepšího hráče sezóny, o jejímž výsledku rozhodují hlasy přítomných hráčů i členů AFC, má stále pevně  v držení Vladimír Vymětalík, který zvítězil i letos se ziskem 33 bodů , již nejméně podeváté. Druhou příčku obsadil se suverénním odstupem na třetí pozici střelec Libor Koláček (23 bodů), na třetím místě se umístil v životní futsalové formě chytající Pavel Heimrath (10 bodů). První dva umístění se objevili na drtivé většině ze 16 odevzdaných hlasovacích lístků.  Čtvrtou pozici obhájil Martin Tetiva (9) a pořadí první pětky uzavřel Tomáš Koláček (8).

V soutěži aktivity (účasti při sportovních a zejména následných "společenských" událostech) se nezměnilo oproti loňskému roku téměř nic. Vítězství obhájil  již podruhé v řadě rekordman ankety  a také muž s největším  počtem startů za AFC Roman Karas (59 bodů). Na druhém místě se umístil také podruhé za sebou Libor Koláček (53), jehož vynaložené úsilí při sbírání účtů přináší sladké ovoce a  stále zůstává největším kandidátem na v budoucnu uvolněný Karasův trůn.  Poslední medailové umístění získal opět podruhé v řadě Aleš Moravec (41). Těsně pod stupni vítězů potom zůstal Tomáš Koláček (40), u něhož jde vzhledem k neustále rostoucí rodině o hodně slušný výkon.

Aktualizováno Pondělí, 02 Leden 2017 14:03
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 54

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa