1.11.2009 - Atmos Bělá : AFC Kralupy 2:7 (0:4) Tisk

Ve 4. kole KP zajížděl kralupský AFC k utkání na severní pomezí kraje, do Bělé pod Bezdězem. Domácí nastoupili bez svých největších hvězd, bývalého hráče Sparty Jana Flachbarta a kapitána Zimmermana a tak se stali největšími soupeři hostí nezvyklý umělý povrch krásné bělské haly a spolehlivý výkon domácího brankáře, který inkasoval pouze ze střel z bezprostřední blízkosti.

Oba týmy začaly před slušnou diváckou kulisou opatrně, do prvních šancí se ale dostávalo AFC a už v 6. minutě otevřel skóre při akci dva na brankáře Urban po přihrávce Vymětalíka . V 9. minutě při podobné akci zvýšil Vymětalík po přihrávce J. Pavlíčka na 2:0. V dalším průběhu prvního poločasu zůstávala aktivita na straně hostí, bez výraznějších příležitostí bělských a před přestávkou AFC zvýšilo brankami L. Moravce a J. Pavlíčka až na slibných 4:0.

Jedinou komplikací poklidného zápasu se jevilo snížení domácích v 21. minutě, to ale odmítl prakticky z protiútoku L. Moravec po krásné kolmé přihrávce V. Pavlíčka. Na přelomu 2. poločasu domácí otevřeli hru, vypracovali si také několik možností ke vstřelení gólu, ale díky vytažené obraně se AFC dostávalo do mnoha slibných brejkových situací, z nichž využilo alespoň dvě J. Pavlíčkem a Vymětalíkem k odskočení až na 7:1. Domácí poté již jen snížili a korektně vedené utkání se v poklidu dohrálo.

V neděli večer hostí AFC svého dlouholetého neoblíbeného soupeře, rezervu Třebusic.

Sestava:  Pelc-V. Pavlíček, Mára, Karas, Urban, A. Moravec – J. Pavlíček , L. Moravec , Vymětalík , T. Koláček

branky a asistence: Vymětalík (2+2), J. Pavlíček (2+2), L.Moravec (2+0), Urban (1+1), Mára (0+1) V. Pavlíček (0+1),