8.11.2009 - AFC: Třebusice 7:3 (4:3) Tisk

AFC: Třebusice 7:3 (4:3)

Přípravu domácího týmu na zápas podstatně ovlivnilo narození syna Ondry Slapničky, známého kralupského barmana. Oslavy kamarádova potomka se zúčastnila údernější polovina týmu, takže vůbec nebylo divu, že po nevyužitých třech šancích AFC při prvním střídání začal ožívat soupeř: Po kombinaci a poté po prudké střele z poloviny hřiště se v 7.min Třebusice snadno dostaly do dvougólového vedení. Od poloviny poločasu se naštěstí začala opět prosazovat dvojice J. Pavlíček – Vymětalík a třemi brankami otočila skóre ve prospěch AFC. Po zvýšení na 4:2 v 19. minutě přízemní střelou Máry si AFC vybral oddechový čas, aby uklidnil koncovku poločasu. To se zcela minulo účinkem, neboť hosté prakticky po rozehrání snížili hodně lacinou, i když hezkou brankou.

Do druhého dějství vstoupil poučený AFC koncentrovaně, do 26. minuty vsítil další dvě branky po útočném výpadu V. Pavlíčka a poté po přesné střele jeho bratra z brankoviště . Myšlenky soupeře na zvrat téměř utnul brankou na 7:3 opět V. Pavlíček, následná pětiminutová powerplay Třebusic již nepřinesla díky dobré obranné hře AFC žádné větší možnosti na změnu skóre..

Utkání bylo z obou stran velmi slušně vedené, mladý tým soupeře zjevně nenavázal na odkaz svých předchůdců z let minulých. V pátek zajíždí AFC k zápasu s Kings Rakovník.

Sestava AFC: Pelc - Mára, A. Moravec, V. Pavlíček, Janouškovec-J. Pavlíček, Vymětalík, L. Moravec, Urban

branky a asistence:
J. Pavlíček  (2+3), Vymětalík (2+1), V. Pavlíček (2+0), Mára (1+0), Pelc (0+1), A. Moravec (0+1)

žluté karty:  Urban

červené karty:
vývoj skóre: 0:2, 4:2, 4:3, 7:3

Nejlepší hráči: V.Vymětalík, J.Pavlíček (oba AFC), R.Šerák (Třebusice B)

Sestava 5.kola:  D.Stibůrek (Tenisáci) – J.Rossler (Hrasl), M.Dlouhý (Foboz), P.Kučera (Atlantic), J.Pavlíček (AFC Kralupy) 3x