13.11.2009 - Kings Rakovník : AFC Kralupy 4:4 (2:2) Tisk

Kings Rakovník : AFC Kralupy 4:4 (2:2)

Ještě ve čtvrtek odpoledne to vypadalo s účastí hráčů AFC na utkání velmi špatně, k sérii zranění se přidaly podzimní virozy a tak byli k dispozici pouze tři hráči základní sestavy. Nakonec do utkání obětavě naskočili přímo z postelí bratři Pavlíčkové a L. Moravec a na solidní počet sedmi hráčů tým doplnil letos poprvé povolaný Steckovič. Dlouholetý předseda AFC P. Listík tak zůstal na tribuně stochovké haly připravený zaskočit v případě potřeby.

I bez jediného zdravého útočníka se AFC dostal již ve 3 . minutě do vedení Karasem po přihrávce prakticky do prázdné brány. Kings v 8. minutě vyrovnali z první vážnější situace, ale již v další minutě Steckovič využil rohový kop a AFC opět vedl. Do konce poločasu byla k vidění vyrovnaná, ale z obou stran nepřesná hra, v 17. min domácí srovnali šťastnou tečí po trestném kopu na 2:2.

AFC o přestávce zmobilizoval síly a již v 19. vteřině J. Pavlíček dorazil vlastní střelu a dostal svůj tým opět nahoru.. O minutu později srovnali Kings přesnou ranou z dálky a ve 24. minutě se dostali poprvé a naposledy do vedení po dobře sehraném TK z blízkosti brankoviště.

Od té doby AFC zvýšil obrátky, vynutil si trvalou převahu a jen střelecká nemohoucnost ve vyložených šancích zabránila definitivnímu otočení výsledku. Ve 35. minutě naštěstí brankář domácích fauloval uvnitř brankoviště v šanci Urbana, po dlouhém váhání si postavil míč na penaltu V. Pavlíček, nechytatelnou dělovkou srovnal na 4:4 a tím určil konečný výsledek. Ten již nezměnila ani střela J. Pavlíčka, kterou domácí brankář stihl v 39. minutě tečovat na břevno.

Dojem z utkání nejlépe vystihují slova kapitána J. Pavlíčka: „ Na to, že jsme utkání jeli hlavně odehrát, byly tři body hodně blízko. Uhraný bod je pro nás nakonec ztrátou“.

V neděli nastoupí AFC v domácím prostředí proti silnému Rohožníku Praha.

Sestava AFC: Pelc – V. Pavlíček, Janouškovec, Urban, Steckovič – J. Pavlíček, L. Moravec, Karas