28.11.2009 - AFC Kralupy : Příbram 1:1 na zápasy Tisk

V pátečním podvečeru se v prologu dvouzápasové série mezi Kralupy a Příbramí utkaly týmy AFC a E!E Příbram na kralupské půdě v klubu K2. Obě družstva nastoupila pouze v pěti členech, bez možnosti střídání. V sestavě AFC se po týdnu opět objevil Venca Trojan a právě on byl svým nadšeným výkonem strůjcem domácího úspěchu . Zpočátku matný Lukáš se brzy připojil k Vencově výkonu a rozdával punkovou radost plnými kelímky a i ostatní byli jako pokropeni živou vodou.. Ovšem ani E!E nezůstávali pozadu a tak zápas dospěl do prodloužení. V něm vyčerpaní hosté odstoupili ze hry a domácí díky Jardou a Pavkou proměněnému nájezdu na bar u Slápy získali zasloužený bod navíc.

Takže AFC: E!E 1:0 po prodloužení a samostatném nájezdu.

Bohužel nejobětavější borci byli nuceni nastoupit pouhých 16 hodin po slavném vítězství k odvetě v příbramské hale, proti příbramským futsalistům, s trochu zavádějícím názvem týmu OTH Hořovice.

A je nutné říci, že vynaložené síly chyběly.

OTH Hořovice : AFC 10:4 (4:1)

Do utkání osmého kola na opět silně zaprášené palubovce příbramské haly (že by za tím byla nižší cena pronájmu haly, bez nákladů na úklid?) vstoupili borci AFC s předsevzetím poctivé obrany. Taktický plán hostí dostal povážlivé trhliny už ve 3. minutě, když hořovičtí překonali podruhé náhradního brankáře Cimlera. V 6. minutě vstřelili domácí třetí branku a teprve od této chvíle se hra opticky vyrovnala, bez výraznějších šancí u obou branek. Po zvýšení domácích korigoval do poločasu V. Pavlíček samostatným únikem přes celé hřiště na 1:4.

Do druhé půle vstoupil AFC aktivně, ale neuvěřitelně smolně. V úvodních dvou minutách orazítkovali střelci pětkrát konstrukci branky a ještě několik střel zlikvidoval brankář Hořovic. Nápor kralupských ukončily dva slepené góly domácích ve 26. minutě. Za AFC korigoval už na 7:2 Vymětalík a když nevyužil dvojitou šanci během jednoho střídání P. Listík, roztrhl se pytel s brankami v závěrečné dvouminutovce. Kralupy se sice neubránily potupné desítce, ale alespoň upravily výsledek na 4:10 po zásazích Vymětalíka z TK a J. Pavlíčka.

Příbramská hala tak zůstává pro AFC zakletá, přitom Hořovice rozhodně nebyly nejsilnějším týmem letošního ročníku. Po druhé porážce v řadě se AFC propadl do středu tabulky, dojem se pokusí napravit v neděli v domácím utkání s vedoucím týmem tabulky, Hraslem Slaný.

Sestava AFC: Cimler- V. Pavlíček, Janouškovec, Karas, A. Moravec, - J. Pavlíček, Vymětalík, L. Moravec, P. Listík