Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

31.1.2010 - AFC Kralupy : Atmos Bělá 16:3 (7:2) Tisk

V 15.kole KP nastoupili futsalisté AFC proti dlouholetému oblíbenému soupeři, Atmosu Bělá. Absence v domácím týmu se díky také neúplné sestavě hostí neprojevily na konečném výsledku, ale vysoké vítězství se zpočátku nerodilo lehce.

Již ve 3. minutě překvapil Karas přízemní střelou z dálky brankáře Bělé a domácí šli do vedení. Hosté otočili skóre do 9. minuty po individuálních akcích a povedených střelách kapitána Zimermanna. Naštěstí trvalý tlak domácích přinesl ovoce ve druhé části poločasu, kdy nejprve A. Moravec po hezké kombinační akci celého útoku vyrovnal a poté po dalších rychlých kombinacích uvnitř brankoviště AFC odskočil na poločasový rozdíl 7:2. Raritou byly tři branky L. Koláčka po rohových kopech z akcí jako přes kopírák.

V úvodu druhého dějství hosté opět snížili z ojedinělé akce, ve 24. minutě Trojan zvýšil na 8:3 a když o chvilku později Pelc zneškodnil krátkou penaltu Bělé, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Unavení hosté umožnili mezi 30. a 40. minutou dokonalý rozbor své obrany a domácí tak nastříleli dalších osm branek v řadě. Všechny góly padly z bezprostřední blízkosti bezmocného brankáře nebo do prázdné branky. Na konci utkání svítil na ukazateli skóre vzhledem k průběhu poločasu pro Bělou ještě milosrdný výsledek 16:3. Nejvíce bodů v utkání nasbírali hráči prvního útoku J. Pavlíček za dva góly a pět přihrávek a Trojan s bilancí 3+2, minimálně jednou brankou přispěl každý hráč z pole.

Vysoké vítězství by nemělo domácí uspokojit, protože soupeř v této sestavě byl jednoznačně nejslabším týmem, který se kdy v kralupské hale představil.

V tabulce zůstává AFC na třetím místě, s jednobodovou ztrátou na druhou Veltěž. V neděli zajíždějí kralupští k zápasu do Slaného s „B“ týmem Třebusic a pokud chtějí nadále hrát o nejvyšší příčky, je jejich povinností zvítězit.

Sestava AFC: Pelc- A. Moravec, Urban, V. Pavlíček, Karas, - J.Pavlíček, Trojan, T. Koláček, L. Koláček

branky a asistence:
J. Pavlíček  (2+5), Trojan (3+2), L.Koláček  (3+1), Karas (3+0), A. Moravec (2+1), V. Pavlíček (1+2), T. Koláček (1+2), Urban (1+0), Pelc (0+1)

žluté karty: 

červené karty:
vývoj skóre: 1:0, 1:2, 7:2, 7:3, 16:3

Nejlepší hráči: J. Pavlíček (Kralupy), Zimmermann (Bělá). Pelc (Kralupy)

Sestava 15.kola:

M.Pelc (AFC) – A.Marek (Jiko) 3x, J.Pavlíček (AFC) 5x, J.Tošovský (OTH) 5x, J.Průcha (Hrasl)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa