Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

14.3.2010 - AFC Kralupy: Foboz Slaný 5:1 (2:1) Tisk

Ve 21.kole KP přivítali kralupští futsalisté šestý tým tabulky, slánský Foboz. Vzhledem k postavení v tabulce byli domácí mírnými favority.

Utkání začalo stejně jako poslední zápasy AFC, při mírné převaze neproměnili domácí několik pološancí a z první vážného útoku hostí v 7. minutě sami inkasovali. Aktivita nadále zůstávala na straně AFC, ale i hráči Fobozu si v postupnému útoku dokázali kombinačně připravit pozice pro střelbu z dálky, naštěstí neúspěšnou. V 16. minutě zdvihl prapor AFC kapitán J. Pavlíček, rychlou kličkou do středu hřiště obešel obránce a prudkou střelou zavěsil. Ve 20. minutě doplatili hosté na častou práci rukou v osobních soubojích, již pošesté faulovali a hrdina druhého poločasu Pelc suverénně proměnil dlouhou penaltu.

Ve 23. minutě využil dobře hrající Urban jednu ze svých příležitostí, vystřelil na zadní tyč a zvýšil na 3:1. U branky asistoval J. Pavlíček, který si tak upevnil druhou příčku v bodování celé soutěže. Další možnosti AFC pochytal hostující brankář.

Poté již přišly velké chvíle brankáře Pelce. Jistými zákroky přiváděl útočníky Fobozu téměř k zoufalství a když hosté vsadili od 32. minuty na powerplay, dvěma rychlými a přesnými výkopy přes celé hřiště do opuštěné brány stanovil v posledních třech minutách navýšil výsledek na 5:1 pro AFC. Nejenom tímto kouskem se tak stal jednoznačným strůjcem domácího vítězství.

Hosté měli při závěrečném tlaku i trochu smůly, pětkrát nastřelili brankové tyče, ale vítězství AFC bylo vzhledem k průběhu celého zápasu zasloužené a zejména dobrá obranná hra při PP soupeře si zaslouží ocenění.

Domácí si tak definitivně zajistili třetí místo v konečné tabulce KP. V pátek večer sehrají poslední utkání soutěže, městské derby se sestupujícím rivalem Jiko. Zápas začíná ve 20.30 hodin a AFC v něm představí možné posily pro příští sezonu.

Sestava AFC: Pelc - Mára, Karas, V. Pavlíček, Janouškovec, A. Moravec- J.Pavlíček, Urban, L. Koláček, T. Koláček

branky a asistence:
Pelc (3+0), J. Pavlíček  (1+1), Urban (1+0), 

žluté karty:  A.Moravec 

červené karty:
vývoj skóre: 0:1, 5:1

Nejlepší hráči: Pelc, J. Pavlíček (Kralupy, Svítek (Foboz)

Sestava 21.kola:

M.Pelc (AFC) - L.Rossler (Hrasl), R.Šerák (Třebus.B), E.Zimmermann (Atmos), A.Pfeifer (Veltěž)

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa