10.10.2009 - AFC Kralupy : Atlantic Rakovník 8:4 (5:3) Tisk

AFC Kralupy : Atlantic Rakovník 8:4 (5:3)

V letošní premiéře krajského přeboru přivítali hráči AFC ve své hale hosty z Rakovníka, loňského úspěšného účastníka divize, který se z finančních důvodů přihlásil pouze do kraje.

Kralupští k utkání nastoupili v kompletní sestavě, ale vedení se ujali první střelou na branku hosté. Domácí drtivým tlakem a přesnou střelbou mezi 8. a 10. minutou otočili skóre na 4:1. Branky postupně vsítili Mára, T. Koláček ve svém premiérovém startu po 5 vteřinách pobytu na hřišti, L. Moravec a J. Pavlíček. O tři minuty později se podruhé prosadil J. Pavlíček. Zápletku přineslo zpět do zápasu snížení rakovnických v 15. minutě na 5:3.

Na začátku druhé půle skórovali L. Koláček a znovu J. Pavlíček a o vítězi bylo ve 23. minutě rozhodnuto. Do konce zápasu oba týmy vsítily ještě jednou, konečný stav utkání tedy zní 8:4 pro AFC.

Zajímavostí je nevyužitá přesilovka kralupských a fakt že čtyři branky AFC připravil svými asistencemi Vymětalík.