15.10.2009 - SC Veltěž : AFC Kralupy 6:6 (3:4) Tisk

SC Veltěž : AFC Kralupy 6:6 (3:4)

K zápasu 2. kola KP nastoupil kralupští v neratovické hale, kde má letos azyl tým Veltěže. Hosté nastoupili v úplné sestavě, až na brankáře Pelce, a tak při prvním startu za AFC zaskočil v brance Jiří Cimler.

Po rychlých brankách domácích v 6. a 8. minutě, hosté otočili mezi 10. a 15. minutou stav utkání na 2:3. Do konce poločasu oba týmy skórovaly ještě jednou.

Po půli se oba týmy opět prostřídaly ve vedení, domácí Pfeifer potvrdil pověst kanonýra a využil všechny své příležitosti. Ovšem také kralupští mají střelce ve svých řadách. J Pavlíček se ve 38. minutě uvolnil typickým způsobem rychlou kličkou do středu hřiště a nechytatelnou střelou nad hlavu brankáře srovnal na konečných 6:6.

Oba celky tak udržely dosavadní neporazitelnost. Kuriozitou je, že zápasu přihlíželi pouze dva diváci (manželé Listíkovi).

Sestava AFC:  Cimler - V. Pavlíček , Mára, Janouškovec, Karas, Urban, A. Moravec – J. Pavlíček, L. Moravec, L. Koláček, Vymětalík, T. Koláček