25.10.2009 - AFC Kralupy : Tenisáci Benešov 12:6 (9:1) Tisk

AFC Kralupy : Tenisáci Benešov 12:6 (9:1)

Podle dosavadních výsledků a postavení v tabulce měli být domácí hráči v utkání proti nováčkovi soutěže favoritem a tento předpoklad také potvrdili.

Benešov přijel s velmi mladým týmem a otevřenou naivní hrou, na kterou velmi brzy doplatil. Od úvodu zápasu byla převaha na straně AFC a protože do branky soupeře spadla většina střeleckých pokusů, v 11. minutě svítil na ukazateli skóre stav 8:1. Od této chvíle se Benešov zatáhl na vlastní polovinu se snahou neodvézt si domů debakl a tak bylo v podstatě po zápase. Tato taktika hostí se ukázala jako úspěšná, a přestože domácí trvale útočili, z poločasových 9:1 se hostům povedlo v závěru utkání snížit až na konečných 12:6 (i za přispění dvou branek z 10-ti metrových kopů). O branky domácích se podělila většina hráčů, za zmínku stojí dva proměněné trestné kopy brankáře Pelce a další výrazné bodové zisky útočného dua J. Pavlíček – Vymětalík, které je opět posunou výše v celkovém kanadském bodování soutěže.

V neděli večer čeká AFC zřejmě náročnější zápas o udržení dosavadní neporazitelnosti v Bělé pod Bezdězem.

Sestava a branky domácích:

Pelc -V. Pavlíček, Janouškovec, Karas, Urban, A. Moravec – L. Moravec, L. Koláček, J. Pavlíček, Vymětalík, T. Koláček

branky a asistence:
Vymětalík (2+2), J. Pavlíček  (2+1), Pelc (2+1), V. Pavlíček (1+2), Karas (2+0), L.Moravec  (1+1), Urban (1+1), T. Koláček (1+0)

žluté karty:  L.Moravec

červené karty:
vývoj skóre: 3:0, 3:1, 10:1, 10:2, 11:2, 11:6, 12:6

Nejlepší hráči: Vymětalík, J. Pavlíček, Pelc (vš. Kralupy)

Sestava 3.kola:

M.Kadeřábek (OTH) – J.Novák (Rohožník), M.Kvajsar (Atmos), V.Vymětalík (AFC), V.Engelmann ml. (Rohož.)