26.11.2006 - Soupeř zlobil jen pár minut Tisk

AFC Kralupy n/Vlt. - FC Rohožník Praha 21 17:6 (7:2)

Další nováček středočeského krajského přeboru FC Rohožník Praha 21 si na nás nepřišel a celkem bez problémů odjel ze Slaného z debaklem 17:6 (7:2). I když slovo nováček je tak trošku zavádějící, jelikož tento tým vlastně nahradil svůj sestoupivší "B" tým z loňské sezóny. Byli jsme zvědavi s jakým týmem se nám soupeř představí. Podle všeho to zřejmě byla směsice hráčů "A" i "B" týmu z loňské sezóny a k tomu pár nových hráčů. A popravdě to bylo asi nejlépe složené mužstvo za ty tři roky co s nimi hrajeme. My jsme nastoupili v podstatě kompletní, absentovali jen marodi L.Moravec a Z.Urban, který byl ale připraven na lavičce a nakonec se dostal i k jednomu neúspěšnému provedení 10m kopu. Již po 70.vteřinách hry zafungovala kombinace V.Vymětalík - J.Pavlíček a výsledkem toho byla první branka v síti hostí. Posilněné mužstvo Rohožníka však nesložilo zbraně a zvláště jejich první čtveřice nevypadala fotbalově vůbec špatně. Ve 4.minutě vyrovnávají hosté na 1:1. V 7.minutě však načíná náš brankostroj V.Vymětalík, kterého ještě do poločasu následují 2x R.Mošnička, J.Pavlíček, R. Louček a opět V.Vymětalík. Hosté mezitím dokázali jen snížit na 5:2. Druhý poločas bylo o vítězi už jasno. Nám sice trvalo více než sedm minut než jsme se brankově prosadili díky trefě J.Slacha, ale tím započalo naše druhé dějství brankostroje. Hostům pomalu začaly docházet síly, zvláště když jejich první čtveřice trávila na hřišti většinu času. Naše útočné komando však bylo hladové a tak následovalo do sítě hostů ve druhém poločase dalších 9 branek. Ty obstarali 3x J.Pavlíček, 2x R. Mošnička, R.Karas, M.Pelc (z 10m kopu), V.Vymětalík a R.Louček. Výhra byla jasná a zasloužená a věříme, že jsme se tím dostali z té naší černé série.