10.12.2006 - Snadné vítězství s odevzdaným soupeřem Tisk

AFC Kralupy n/Vlt. - SK Omask Kovo Kladno 10:2 (7:1)

V minulém týdnu získali borci z týmu SK Omask Kovo Kladno své první letošní bodíky, když překvapivě porazili doma mužstvo FC Malibu Mladá Boleslav. Posilněni tímto vítězstvím si jistě věřili i na nás. Ovšem hned úvod utkání ukázal, že kvalita je na naší straně a soupeř neměl brzy o co hrát. Naše vítězství 10:2 (7:1) bylo pro kladenské hodně milosrdné. Opět v hodně improvizované sestavě jsme soupeře smetli rychlými čtyřmi brankami. Hned v 18.vteřině zaúřadovala naše blonďatá ikona V.Vymětalík a hostující gólman vytahoval poprvé míč ze své sítě. Ve 4.minutě se do útoku dostala i naše obranná dvojice R.Louček - R.Karas a po jejich spolupráci dává posledně jmenovaný naši druhou branku. V 6.minutě se skoro na půlící čáře opřela do balónu naše nestárnoucí legenda A.Moravec a neslaná nemastná střela se o pár okamžiků později k překvapení všech zúčastněných třepotala v síti. Svůj první letošní gól "Alda" mohutně oslavoval. On se mu nakonec tenhle zápas hodně vydařil, když se svými 3 bodíky za gól a dvě nahrávky byl třetím nejužitečnějším mužem zápasu. Když v 9.minutě zvýšil opět V.Vymětalík na 4:0, bylo o třech bodech rozhodnuto. Ve 13.minutě sice soupeř snížil, ale hned o minutu později načal svůj střelecký brankostroj J.Pavlíček, který se nakonec zastavil se svými brankami na čísle pět. Tři stačil vstřelit ještě v prvním poločase, ve druhém přidal další dva. Ty už ale dal jinému gólmanovi, jelikož hostující tým v poločase brankáře vyměnil. I když se druhý gólman hostů nejevil rozhodně lépe než ten původní, přesto ho ve druhém poločase stačil kromě výše uvedených dvou branek překonat už jen jednou R.Karas. O výsledku bylo ale jasno, tak jsme se nikam nehnali. Bohužel ale i tak odnesli tvrdou hru hostů dva naši elitní útočníci. J.Pavlíček po zápase trpěl bolestmi zad, které by ale neměly mít větší následky. Zato ale V.Vymětalík to po dvou ostrých zákrocích odnesl naraženou klíční kostí (nebo něčím podobným) a zřejmě nám bude pár zápasů chybět.

sestava:

Pelc - Karas, Louček, Mára, Moravec A. - Pavlíček J., Vymětalík, Slach

branky a asistence:
Pavlíček J. (5+2), Vymětalík (2+2), Moravec A. (1+2), Karas (2+0), Louček (0+1), Mára (0+1), Slach (0+1)

žluté karty: -
červené karty: -
vývoj skóre: 4:0, 4:1, 10:1, 10:2

Nejlepší hráči zápasu : V.Vymětalík, J.Pavlíček, R.Karas (všichni AFC)

Sestava 8.kola :  M.Pelc (Kralupy) 2x – J.Jícha (Hotel), J.Říčka (Alpina) 3x, D.Burle (Stochov) 4x, J.Hink (Třebusice)