Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

30.10.2005 - Další tři body s nováčkem máme v kapse Tisk

AFC Kralupy n/Vlt. - Omask Kovo Kladno 10:3 (6:2)

Ani ve druhém zápase krajského přeboru jsme ještě neokusili hořkost porážky, prostě se nám zatím skvěle daří. Tentokrát jsme na domácí palubovce ve Slaném hostili krajského nováčka Omask Kovo Kladno, který do kraje postoupil letos z nižší okresní soutěže. Soupeře jsme znali z dřívějšího společného působení v okrese a proto jsme věděli, že utkání s nimi nebude procházkou růžovým sadem. Naše vítězství 10:3 po poločase (6:2) se nerodilo lehce, ale nakonec nám byli hosté rovným partnerem pouhých 15 minut. Našeho nemocného špílmachra V.Vymětalíka oproti prvnímu utkání nahradil nestor V.Procházka, na kterého jsme se opět jako vždy mohli střelecky spolehnout. Ten také hned v úvodních minutách střílí naši první branku a dostává nás do vedení. Soupeř ale v polovině prvního dějství po naší chybě při střídání skóre srovnává, když nám hlavou dal gól nejlepší a zároveň jediný střelec hostů Střela. O pár minutek později ale všem ukazuje náš J.Slach, že si po zranění achilovky obul střelecké kopačky a dvěma slepenými brankami dostává náš tým opět do vedení. Do konce poločasu se ještě trefili Z.Urban a dvěma brankami završil hattrick V.Procházka, hosté snižovali jen na 5:2. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a tak již ve 29.vteřině snižují hosté na 6:3, kým jiným než Střelou. Soupeř se sice dál snažil naší branku dobývat, ale náš spolehlivý brankář M.Pelc již žádnou branku do své svatyně nepustil. My jsme si již výsledek uhlídali a nakonec ho ještě vylepšili dalšími čtyřmi góly. Svou čtvrtou branku v zápase přidal V.Procházka, dále se podruhé trefil Z.Urban a nakonec snad dvěma brankami protrhl svou letošní střeleckou smůlu také náš loňský nejlepší střelec J.Pavlíček. Další tři bodíky za asistence si přidal V.Procházka, kterému v tomto směru zdatně sekundoval stejným počtem nahrávek benjamínek L.Moravec. Nejdůležitější ze všeho ale nakonec jsou samozřejmě další tři body na naše konto.

AFC Kralupy n/Vlt. - Omask Kovo Kladno
10:3 (6:2)

sestava:
Pelc - Urban, Moravec A., Karas, Pavlíček J. - Procházka, Moravec L., Slach
branky a asistence:
Procházka (4+2), Slach (2+0), Urban (2+0), Pavlíček J. (2+0),Moravec L. (0+3),
Pelc (0+1), Karas (0+1) 
žluté karty:
-
červené karty:
-
vývoj skóre:
1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 10:3

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa