6.11.2005 - Jednoduché vítězství po dlouhé cestě Tisk

TJ Sokol Katusice - AFC Kralupy n/Vlt. 1:11 (0:4)

Neskutečné se stalo skutkem a tak po třetím vítězství se naše mužstvo nalézá na první příčce středočeského krajského přeboru!!! Tentokrát jsme v mlhavém nedělním odpolední zajížděli do dalekých Kostomlat, kde jsme se utkali s týmem TJ Sokol Katusice. Po loňské remíze 3:3 na témže místě jsme tentokrát svého soupeře celkem lehce rozprášili celkovým výsledkem 1:11 po poločase (0:4). Skóre načal již ve 29.vteřině nevídaným projektilem z poloviny hřiště náš zadák R.Karas. Gólman na jeho překrásnou a tvrdou střelu nestačil vůbec zareagovat a dodnes zřejmě nechápe, co se vlastně v ten moment přihodilo. Když v 5.minutě zvyšuje po vyšachování domácího týmu do prázdné branky R.Louček již na 0:2, zdálo se, že výše skóre bude narůstat rychle geometrickou řadou. Katusičtí byli celý zápas směrem dopředu celkem neškodní, ale v prvním poločase měli ještě dost sil na bránění našich útočných výpadů. Proto jsme další branku vstřelili po rozehraném trestném kopu až v 17.minutě, autorem branky byl ostrostřelec Z.Urban. Do konce poločasu stačil ještě přímo z dlouhého výhozu našeho gólmana hlavou zvýšit mladíček L.Moravec. Druhý poločas byl herně stejný jako ten první, my jsme hráli a soupeř se jen bránil. Ve 25.min střílí další naší krásnou branku R.Louček, kterého následuje o sedm minut později J.Pavlíček. Pak se soupeři podařilo vstřelit aspoň jednu branku a tím snížit na 1:6. V posledních 6 minutách jsme unavenému soupeři vstřelili dalších 5 branek a tím jsme účet zápasu ukončili. O posledních pět branek se podělili L.Moravec, J.Pavliček, M.Mára a dvakrát se trefil J.Slach.