Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

27.11.2005 - Potrápili nás slánští mladíci Tisk

Alpina Slaný - AFC Kralupy n/Vlt. 4:9 (3:3)

Nedělní odpoledne bylo opět co slavit, jelikož jsme se po výhře nad celkem Alpina Slaný probojovali letos již podruhé do čela středočeského krajského přeboru. Naše výhra 9:4 po vyrovnaném poločase (3:3) byla zasloužená, ale nerodila se nečekaně vůbec snadno. Běhaví mladíci z Alpiny nám hlavně první poločas nedali nic zadarmo. Svojí premiéru v našem dresu zažila avizovaná posila R.Mošnička a byla to premiéra nadmíru vydařená, která se zapíše do dějin našeho klubu. "Mošna" vlétl na plac ve druhé minutě a svým prvním dotykem balónu nejen v zápase, ale vůbec v našem dresu, okamžitě nekompromisní střelou dostává náš tým do vedení...jak říkám, super premiéra:-)))). Když v 6.minutě po hezké individuální akci L.Moravce zvyšuje náš náskok R.Louček, vypadá výsledek pro nás velice nadějně. Ovšem během následujících minut rozpoutávají domácí mladíci útočnou běhavou smršť, jejímž výsledkem bylo otočení skóre v jejich prospěch (3:2), a to vše během pouhých 7 minut. Přihlížející diváci i nadále tleskali zajímavým útočným výpadům domácí Alpiny, které nás na pár minut úplně ochromily. Naštěstí pro nás ještě do konce poločasu, a to přesně v 18.minutě, načal svou dnešní gólovou smršť "vlasatý bohatýr" J.Pavlíček, který svou první brankou uzavřel gólový účet první půle. Ve druhém poločase již domácím začala docházet šťáva, kterou náš tým dokázal s přehledem gólově využít. Dvěma slepenými góly ve 23 a 24.minutě obrací skóre v náš prospěch střelecky disponovaný J.Pavlíček a L.Moravec (při jeho brance si ovšem rozhodčí spletli střelce s nahravačem a tak byla branka oficiálně připsána J.Pavlíčkovi). Alpina dokázala ještě o pár minutek později korigovat takovou hodně divokou a šťastnou brankou, to už ale opravdu bylo z jejich strany v tomto zápase vše. Cukrovarský "bohatýr" J.Pavlíček se totiž převtělil i v nahravače, to když nabil na druhý dnešní gól R.Mošničkovi. V polovině zápasu po samostatném úniku zvyšuje M.Mára už na 7:4 v náš prospěch. Poslední dvě branky obstaral opět kdo jiný než J.Pavlíček, kterému nejen v těchto případech zdatně nabíjel L.Moravec. V konečném zúčtování, vzhledem k dalším výsledkům, to tedy znamená, že nejméně na 7 dní bude první příčku středočeského krajského přeboru okupovat mužstvo AFC KRALUPY N/VLT.

Alpina Slaný - AFC Kralupy n/Vlt.
4:9 (3:3)

sestava:
Pelc - Louček, Karas, Moravec A., Mára - Pavlíček J., Moravec L., Mošnička, Slach
branky a asistence:
Pavlíček J. (5+1), Mošnička (2+0), Louček (1+0), Mára (1+0), Moravec L. (0+4),
Slach (0+1)
žluté karty:
Karas
červené karty:
-
vývoj skóre:
0:2, 3:2, 3:5, 4:5, 4:9

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa