5.2.2006 - Další vítězství v poklidném tempu Tisk

Omask Kovo Kladno - AFC Kralupy n/Vlt. 2:5 (0:2)

V nedělním podvečeru jsme ve slánské BIOSce jako hosté nastoupili proti mužstvu Omask Kovo Kladno, které nechalo na lavičce svého nachlazeného střelce Střelu, který nakonec přece jen na chvilku nastoupil. Svému mužstvu ovšem moc nepomohl. Zápas jsme odehráli díky rozbité časomíře na hrubý čas (oba poločasy se hrály 35 minut). Zápas nebyl pro nás sice procházkou růžovým sadem, ale o našem vítězství bylo prakticky rozhodnuto hned po první půli, kdy jsme vsítili dvě branky. Nejdříve se už asi v 5.minutě dalekonosnou tečovanou střelou trefil Z.Urban, ke konci poločasu ho následoval po individuální akci L.Moravec. Soupeř se do moc šancí nedostal, dá se říci, že byl neškodný a to hlavně díky naší dobře organizované obraně. Co přes naší obranu prošlo, to vychytal opět skvělý M.Pelc. Ve druhé půli se začal prosazovat náš V.Procházka, leč vstřelit branku mu dnes nebylo souzeno, jelikož trefoval jen samé tyčky. V polovině druhé půle uniká po pravé straně M.Mára a předkládá R.Loučkovi loženku do poodkryté branky. Ten neváhá a nekompromisně zvyšuje náš náskok na rozdíl tří branek. Hned v zápětí se domácím daří ojedinělá akce, po které snižují. My nadále kontrolujeme hru a výsledek, zvláště když M.Mára dělovou ranou z pravého křídla pod víko dává naši čtvrtou branku. Poté máme pár minutek hluché místo, kladeňáci nás uzavírají na naší polovině hřiště, ovšem na víc než jednu branku se nezmohli. Takřka se závěrečným hvizdem rozhodčího pečetí naší výhru střelou do prázdné branky opět Z.Urban. Naše vítězství 5:2 po poločase (2:0) bylo plně zasloužené a díky zaváhání dalších kladeňáků z Celticu nám na první příčku schází již jen jediný bodík.