Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

Šestým vítězstvím vylepšil AFC statistiky Tisk

Atlantic Rakovník : AFC Kralupy 4:6 (2:2)

V 6. kole KP nastoupil AFC ve stochovské hale proti letos úspěšnému Atlanticu Rakovník. V loňské sezoně se ovšem domácí udrželi pouze kvůli nezájmu týmů okresních přeborů o postup výše.

O komentář z utkání se tentokrát postaral hrající trenér Vymětalík, přetiskujeme jej "téměř" v neupravené podobě.

"První auto šoférované Pájou, s posádkou Jarda, Tomas, Roman dorazilo podle plánu. Druhé auto přijelo cca 15 minut před výkopem a to z důvodu neplánované prohlídky nového rodinného domu pana profesora Máry - "má to pěkné", kdy se nějak zdržela manželka a museli jsme čekat, až přijde z nákupu a bude hlídat synátora, budoucí hvězdu AFC. Když jsme konečně dorazili, tak nás lehce zaskočilo, že máme se soupeřem stejnou barvu dresu, takže jsme museli jít do našich legendárních modrých, ale v kufru jich bylo pouze 6 a hráčů 8.

Nakonec nám půjčili kluci z Atlanticu modré dresy, za což jim patří dík. Aby toho nebylo málo, tak sice přijel rozhodčí až s Kolína, ale zato pouze jeden.

Před Atlaticem jsme měli respekt, protože jeho výsledky v letošní sezóně nevypadají vůbec špatně a navíc k tomu velké hřiště na Stochově. Hodně se vyčkávalo, nikdo nechtěl udělat chybu. Nakonec jsme šli do vedení po pěkné akci , kterou začal ve středu hřiště Jarda, dal na Tomase k lajně a ten před prázdnou, kde Láda ve skluzu zakončil. Jeden z hráčů Atlanticu od začátku zápasu naprosto zbytečně v soubojích i po odehrání rukama dojížděl hráče AFC, ale posléze dokázal že i nohama umí, a když mu obrana umožnila více prostoru, tak srovnal k tyči na 1:1. Vzápětí se pískala penalta po uvolnění Lády Vymětalíka u lajny a předložení do prázdné brány Pájovi Janouškovcovi, který byl zezadu faulován. Míra Pelc má po předchozích nezdarech s penaltami do konce sezóny utrum, tak se k ní postavil Láda Vymětalík a dal gól, ale muselo se opakovat , protože nezvedl ruku, tak dal opět do stejného místa - 2:1. Akce soupeře jako přes kopírák, tentokrát přes profesora Máru, způsobila vyrovnání na 2:2.
Po krátké poradě Jardy a Lády před výkopem druhé půle " musíme k sobě chodit blíže a jít do narážečky" se hned v zápětí po dvou narážečkách prosadili. Ale po zaváhání ve zdi při trestném kopu, kdy míč proletěl zdí, bylo srovnáno 3:3,. Hra byla neurovnaná a moc se dikutovalo, jak s rozhodčím, tak i mezi náma, což nám moc neprospívalo. Proto bylo hrozně důležité využití brejku, kdy Tomas Koláček předložil krásně Jardovi a ten se nemýlil. Pak se chvilku hrálo bez velkých šancí, až na půlce vybojoval míč Láda Vymětalík, posunul ho Pavlovi do lajny, ten se neukvapil a krásně přihrál do prázdné Jardovi Pavíčkovi - 3:5. Po pár minutách využil nepozornosti obrany Rakovníka Láda Vymětalík, v souboji sebral míč na půlce obránci a předložil do prázdné Liborovi Kolákovi 6:3. (chybně je v zápise uveden Jarda). Korekce výsledku, jak jinak než z trestného kopu přišla v zápětí, ale zápas jsme si pohlídali i přesto že se soupeř pokoušel hrát power play. Určitě zasloužené vítězství, které jsme si lacinými góy zbytečně komplikovali."

Šesté vítězství v řadě značí nejúspěšnější vstup do sezóny za osmileté účinkování AFC v KP. Na tabulku je nyní pro kralupské velmi pěkný pohled, AFC navýšil svůj náskok již na pět bodů, protože Olympik Mělník porazil v pátečním souboji rezerv kladenský SAT-AN. Ve zbytku podzimního kola však čeká kralupské několik nepříjemných soupeřů z čela soutěže.

Střelec Pavlíček uvedl po zápase: Vítězství bylo tentokrát vydřené.Byli to jako vždy známí rakovničtí provokatéři s návyky z velkého fotbalu, rozhodčí to vůbec nezvládal a rozdal i pár karet...už asi nejsme nejslušnějším týmem.

Sestava a branky AFC: Pelc - T. Koláček , Janouškovec, Mára, Karas - J. Pavlíček (4), Vymětalík (2), L. Koláček, Tetiva

Minuta Stav skóre Střelec Asistent
7. 0:1 Vymětalík T. Koláček
10. 1:1

12. 1:2 Vymětalík
19. 2:2

21. 2:3 J. Pavlíček Vymětalík
23. 3:3

25. 3:4 J. Pavlíček T. Koláček
32. 3:5 J. Pavlíček Janouškovec
36. 3:6 J. Pavlíček Vymětalík
37. 4:6    
     

 

žluté karty:    Janoškovec, L. Koláček

červené karty:

Nejlepší hráči: Vymětalík V., Pavlíček J. (oba AFC), Beneš L. (Atlantic)

Sestava kola:  Grznár J. (Celtic) – Pavlíček J. (AFC) 4x, Janouš M., Větrovec P. 3x (oba Dobřichovice), Konečný T. (MBV)

   

 

 

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa