Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

5.2.2012 Čechie byla lepší Tisk

Čechie Slaný : AFC Kralupy  11:6 (4:1)

V nezvyklém dopoledním termínu nastoupil kralupský AFC ve slánské hale k utkání 16. kola KP proti zachraňující se Čechii Slaný. Nedostatečný spánek některých opor však nebyl hlavním důvodem jeho porážky. Zápas byl soubojem čisté futsalové improvizace na straně AFC s nacvičenými akcemi domácích. Jelikož hosté v této konfrontaci stylů vytvořili velké množství individuálních chyb a ani jednou se v celém utkání nedostali do vedení, vítězství domácích bylo zasloužené.

Čechii se podařilo skórovat z první vážnější akce. Domácí Kopecký udělal jednoduchou kličku do středu hřiště a přízemní střelou ze střední vzdálenosti lacino skóroval. Kralupy odpověděly v 7. minutě, kdy si Tetiva hezky naběhl na rohový kop Poláka a zblízka srovnal. O chvilku později nastřelil Polák nechytatelnou střelou spojnici, ale do vedení šli slánští, kteří v 10. minutě využili rychlý protiútok. Márova střela po TK olízla břevno, poté promáchl L. Koláček u levé tyče po vyražené střele svého bratra, ale domácí opět zvýšili z nenápadné akce. Ve 20. minutě vstřelila Čechie 4. branku po špatném střídání AFC a získala tak vzhledem k obrazu hry až nezasloužený náskok.

Hosté zápas nevzdali, během prvního střídání druhé půle se prosadili Tetiva, který propasíroval míč skrz brankáře, a Polák, který se z otočky trefil k bližší tyči. V této části zápasu měl AFC převahu a srovnání bylo otázkou času. Na jednoduchou branku Čechie ze zadní tyče na 5:3 odpověděl dvakrát pohotově J. Pavlíček, působící ve druhém poločase výrazně probuzenějším dojmem, a ve 29. minutě bylo vyrovnáno. Překvapení domácí si byli nuceni vzít oddechový čas, ve kterém se hráči AFC soustředili hlavně na nebezpečné zabíhání obránců. Bohužel již o půl minuty později přišli kralupští v útoku o míč a domácí si pohybem odkryli celou pravou polovinu hřiště. Jejich kapitán Bůžek využil otevřenou cestu k brance Pelce a dloubákem vrátil slánským vedení 6:5. Během následujících dvou minut odskočila Čechie po podobných akcích na tříbrankový rozdíl. Naposledy vrátil AFC do hry Pavlíček ve 35. minutě, kdy dloubákem přehodil brankáře a jeho střelu směřující do branky dorazil zblízka L. Koláček na 6:8. Ve 37. minutě mohli kralupští snížit po střele Máry a následné skrumáži, míč však vyvezl přes celou plochu nejlepší domácí hráč Kopecký, bodlem vymetl šibenici a rozhodl o vítězi. Rezignovaný AFC poté inkasoval po stejných chybách na cestu domů ještě dvakrát.

AFC zůstává v tabulce druhý, čtyři body za rezervou Kladna a sedm bodů před Boleslaví. Doma nastoupí AFC opět v neděli, v tradičně vyhecovaném souboji s Atlantikem Rakovník.

 

 


Sestava a branky AFC: Pelc - T. Koláček, Karas, Mára, A. Moravec - J. Pavlíček (2), L. Koláček (1), Tetiva (2), Polák (1)

 

Minuta Stav skóre Střelec Asistent
1 1:0    
7. 1:1 Tetiva Polák
10. 2:1    
18. 3:1    
20. 4:1    
21. 4:2 Tetiva A. Moravec
22. 4:3 Polák Tetiva
25. 5:3    
28. 5:4 J. Pavlíček T. Koláček
29. 5:5 J. Pavlíček Mára
32. 6:5    
33. 7:5    
34. 8:5    
35. 8:6 L. Koláček J. Pavlíček
37. 9:6    
38. 10:6    
39. 11:6    
       

 

Nejlepší hráči: Kopecký P., Kudrna M. (oba Čechie), Tetiva M. (AFC)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa