Foboz Slaný : AFC Kralupy 7:3 (2:0) Tisk

Foboz Slaný  : AFC Kralupy 7:3 (2:0)

Zážitky z ukání zprostředkoval předseda oddílu Petr Listík.

První poločas byl celkem vyrovnaný, hosté nevyužili několik dobrých možností, navíc domácí vstřelili branku na 2:0 těsně před koncem poločasu z chybně nařízeného RK. Ve druhé půli se začal projevovat úbytek sil nekompletních hostů, kterým chyběla zejména stálice obrany, novopečený otec T. Koláček (gratulujeme!). Domácí celkem bez problémů nyvýšili stav až na celkových 7:3. Dobře zachytal Polák, za obdržené branky po kombinacích do prázdné nemohl.

Zajímavostí utkání je návrat zakládajícího člena týmu Rostislava Loučka do sestavy - naposledy nastoupil před 79 měsíci, 29.3.2008, pokud nepočítáme víceméně exhibiční utkání s Jiko Kralupy na závěr sezóny 2009/10.

Sestava AFC: Polák - Karas, Běhounek, Louček, Všolák, Vymětalík, L. Koláček, Harmáček

Branky (asistence): 7. Matoušek Ondřej (Fedrhanc Adam), 15. Sajdl Miroslav (Hrubík Nenad), 23. Matoušek Ondřej (Hrubík Nenad), 24. Fedrhanc Adam (Šafner Ladislav ml.), 30. Svítek Milan (Kratina Michal), 35. Svítek Milan (Dlouhý Michal), 37. Kratina Michal (Dlouhý Michal) - 24. Vymětalík Vladimír (Harmáček Daniel), 32. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 38. Harmáček Daniel
ŽK: Matoušek Ondřej - Vymětalík Vladimír