Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

9.1.2015 Potřetí v historii bez vstřelené branky Tisk

AFC Kralupy : Atlantic Rakovník 0:3 (0:1)

AFC nastoupil proti jednomu z nejlépe bránících týmů soutěže bez vykartovaného Vymětalíka. Jeho čtyři ŽK získané vesměs za protesty proti nepřesným výrokům rozhodčích daly domácím s nadsázkou jedinou možnost zisku bodů  - bezbrankovou remízu. Ačkoliv k ní první poločas úspěšně směřoval, hostům se přesto povedla jedna kombinace a z ní získali zakončením do prázdné brány rozhodující náskok.

Od začátku utkání oba týmy hlavně pozorně bránily a o zakončení se pokoušely z uctivé vzdálenosti. Na straně AFC trefil branku dvakrát z otočky L. Koláček, ale spolehlivý rakovnický brankář střely jistě vyrazil.

Také Heimrath neměl s pokusy Atlanticu větší potíže. Ve 14. minutě futsalovější hosté rozebrali obranu AFC a po příčné přihrávce přes brankoviště neobsazený útočník v poklidu skóroval. Největší možnosti AFC v první půli nevyužili na přelomu 15. minuty konečně uzdravený Tetiva, kterému chyběl půlkrok k důraznějšímu zakončení po prostrčení Všoláka  a L. Koláček, jehož dlouhou penaltu vyrazil Loder zpod břevna za cenu drobného poranění prstů.

 

Úvodní dvouminutovka druhé půle přinesla naději na obrat, ale T. Koláček ani Všolák nevyzráli na brankáře Rakovníka v samostatných nájezdech a Márova rána zprava těsně minula bližší tyč. Na konci 24. minuty domácí obránce namazal rozehrávkou přímo proti noze útočníka, se kterou si dotčený poradil přesnou přízemní ranou k tyči. Poté AFC úplně vypadl na několik minut z role a dal prostor prokázat Heimrathovi jeho nesporné brankářské kvality. Ve 30. minutě šli kralupští do přečíslení tři na jednoho, když Všolák výborně potáhl míč, ale nepřesnou přihrávkou sám možnost také ukončil. Největší příležitost Kralup na snížení odmítl Loder reflexivním zákrokem rukou po Márově povedené ráně bodlem ve 35. minutě. Posledních deset minut si domácí zúžená sestava vypracovala trvalou územní převahu, ale s minimem střeleckých šancí. Nepovedené vystoupení AFC zakončil zmatený pokus o powerplay, ve kterém AFC inkasoval ve 40. minutě několik vteřin po Heimrathově odchodu na střídačku.

Hosté zvítězili zaslouženě, byli o trochu lepší, ale je škoda, že AFC nedokázal vyrovnat v době jednobrankového vedení Atlanticu. Znovu se tak ukázalo, jak velký vliv má Vymětalík na hru a výsledky kralupských. V neděli se AFC pokusí v kladenské hale zaskočit favorizovaný LK Trans Slatina, který zvítězil pětkrát v řadě a poskočil již na druhou příčku tabulky. Kralupy po dlouhé době klesly do druhé poloviny, na 7. pozici.

Sestava AFC: Heimrath - Karas, Běhounek, Mára, Všolák - T. Koláček, Šaroch, L. Koláček, Tetiva

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa