31.1.2015 Prokletí slánské haly padlo Tisk

FC OK Kladno : AFC Kralupy 3:6 (1:3)

AFC dal pro sobotní zápas dohromady doslova všechny dostupné členy soupisky, ale i tak to stačilo na pouhých sedm hráčů do pole. Potvrdila se však známá sportovní pravda, že sestava slepená na poslední chvíli může předcházet zvýšenou bojovnost a nečekaný úspěch.

Zážitky z utkání mám pouze zprostředkované...třeba časem přibyde nějaké očité, písemně zpracované svědectví.

Hosté se dostali do vedení 2:0 díky dobře sehraným !!standartním!! situacím. V závěru poločasu kladenští nastřelili z dlouhých penalt dvakrát tyč, po pauze získal AFC díky samostatné akci a již třetí brance Vymětalíka vedení 4:1, za tohoto stavu neproměnil Vymětalík ve 32. minutě krátkou penaltu a domácí do 38. minuty snížili na 3:4. Závěr však patřil kralupským díky brankám Moravce a Šarocha. V zápase s převažujícími útoky nad obranami a s množstvím šancí na obou stranách podali dobré výkony brankáři.

Ve vyrovnané tabulce patří AFC 6. místo (21 bodů), v neděli budou Kralupy v domácím utkání s Atmosem Bělá (10., 15 b.) opět odrážet nápor ze sestupových pozic. Hosté zatím získali venku pouhé tři body...nelze než si přát, ať to trvá věčně.

Sestava a branky AFC (opraveno po korespondenci s ing. Chaloupkou, na základě "stížnosti" P. Heimratha): Heimrath (0+1)- Vymětalík (3+0), T. Koláček (1+1), Běhounek - L. Koláček (0+1), Polák, L. Moravec (1+2), Šaroch (1+1)

Branky (asistence): 15. Santler Dominik (Balog David), 33. Balog David (Moravec Ladislav), 34. Santler Dominik (Zlata René) – 2. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš), 11. Koláček Tomáš (Moravec Lukáš), 15. Vymětalík Vladimír (Koláček Tomáš), 22. Vymětalík Vladimír (Heimrath Pavel), 39. Moravec Lukáš (Šaroch Michal), 40. Šaroch Michal (Koláček Libor)

Sestava 15. kola: Verner J. (Atmos) – Kaňa F. (VIVA), Novotný J. (Joga) 2x, Vymětalík V. (AFC) 6x, Ptáček M. (HFK)