Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

14.2.2015 Opět žádná trefa do černého Tisk

VIVA Příbram : AFC Kralupy 3:0 (2:0)

AFC odjel k utkání 17. kola KP díky mnoha omluvenkám, převážně zdravotního charakteru, s nejmladší sestavou za dobu působení ve vyšších soutěžích, a pravděpodobně i v historii. Věkový průměr necelých 27 let navíc výrazně zvýšil "veterán" Mára (36).  Věřím, že u některých soupeřů tato čísla vzbudí úsměv.

Utkání hrané na malé ploše (menší než v Kralupech!) bylo celkem vyrovnané, ale větší možnosti si vypracovávali favorizovaní domácí, kteří se také tečovanou střelou zdálky dostali do vedení. Na konci první půle odstoupil zraněný Vymětalík a než se podařilo zajistit jeho lékařské ošetření, inkasovali nekoncentrovaní hosté podruhé. Potřetí se Příbram prosadila cca ve 35. minutě. Náhradní brankář Polák na obdržených brankách nemá žádnou vinu, naopak hosty několikrát podržel. AFC si vypracoval stoprocentní šanci až za rozhodnutého stavu v poslední minutě, ale Mára pouze nastřelil brankáře. Velkým kladem utkání je návrat Harmáčka do sestavy po jedenáctitýdenní zdravotní pauze.

V tabulce klesl AFC na 7. příčku, pro jistotu záchrany je třeba získat ještě 4 body. První pokus mají kralupští v netradičním termínu v pátek (20.00), kdy přivítají naopak tradičního soupeře MCE Slaný.

Sestava AFC: Polák - Vymětalík, Mára, Všolák - Tetiva, Šaroch, L. Moravec, Harmáček

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa