Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

26.10.2015 Zasloužené vítězství MCE Tisk

AFC Kralupy : MCE Slaný 0:2 (0:1)

V kvalitním souboji starých známých týmů (jednalo se již o 21. vzájemné soutěžní utkání), které se těžko mohou vzájemně překvapit, zvítězil díky precizní obraně slánský MCE. Šance domácích se daly spočítat na prstech jedné ruky, fyzicky výborně disponovaní hosté měli možností víc a výraznější, ale Heimrath zachytal dobře a dvakrát mu navíc v úvodu prvního poločasu pomohla levá tyč. Slaný vedlo od 10. minuty po usměrnění dlouhého míče hlavou za vyběhlého brankáře. Zbytek utkání se AFC marně snažil o vyrovnání, až do 36. minuty, kdy inkasoval podruhé.

Obranná taktika MCE přinesla kromě zisku bodů pro hosty také zkrácenou verzi referátu, prostě není o čem psát...futsalový odborník by si taktickou bitvu užil, ale pro běžného fanouška mohl být děj poněkud nezáživný. První tyč napálil hráč Slaného už 88 vteřině, přímým, takřka nechytatelným pokusem.


Naopak druhá tyč v 6. minutě byla šmudla, se kterou by asi Heimrath neměl problém, pokud by šla do branky. AFC vystřelil poprvé až v 7. minutě, Vymětalíkem do středu brány. Na začátku 9. minuty zachránil Heimrath domácí dvěma akrobatickými zákroky, ale po minutě špatně odhadl dráhu dlouhého výhozu a hlavičkující útočník posunul míč nad brankářovy rukavice. Největší šancí Kralup byla Vymětalíková střela z otočky, kterou brankář MCE skokem vyrazil na RK a únik L. Koláčka, který skončil přízemní střelou do nohou padajícího gólmana.

 

Do druhé půle hosté ještě zintenzivnili obranu, a tak největší možnosti měl Mára ve 24. minutě při pokusech, které oba minuly levou tyč. Zejména druhá rána po otočce na brankovišti měla jasné  gólové parametry. Na branku neprošlo téměř nic, alespoň nic nebezpečného. Hosté měli pouhé dva hrozící pokusy, než ve 37. minutě uspěli podruhé po dloubáčku z levého křídla a bylo hotovo.

V neděli přivítá AFC v tradičním čase mladoboleslavskou Jogu a pokusí se ukončit rodící se sérii porážek.

Sestava AFC: Heimrath - Všolák, Karas, T. Koláček, Mára - Vymětalík, L. Koláček, Harmáček

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa