7.11.2015 První výhra z palubovky soupeře Tisk

Celtic Kladno : AFC Kralupy 3:5 (1:1)

O podrobný komentář z utkání se zasloužil hrající trenér Vymětalík: "Výhra 5:3".

Ze stránek KP: "AFC si veze všechny body z palubovky Celticu, hosté otáčeli nepříznivý stav ve druhé části hry režisérem Vymětalíkem. První půle byla celkem vyrovnaná, dlouho se hrálo ale bez branek, do vedení mohli jít domácí ve 12. minutě, ale nabídnutou penaltu neproměnili. Až po čtvrthodině hry začal své přestavení hostující kanonýr Vymětalík, domácí však bleskově srovnali. Bojovný hostitelský celek zaskočil svého soupeře hned úvodu druhého dějství dvěma slepenými góly, kterými otočil skóre na svoji stranu. Hosty však tento nepříznivý vyburcoval, postupně vyrovnali hru a skóre se opět otáčelo. Všechny góly hostí zařídil Vymětalík, který trefil i čistý hattrick v rozmezí 7 minut (v utkání 4+1). Domácí hráči znervózněli a marně se snažili zvrátit nepříznivý stav. AFC se třetí výhrou v soutěži posunul do horní poloviny tabulky."

Branky (asistence): 16. Štoncner Jan (Vašák Miloslav), 21. Štoncner Jan (Kraus Václav), 22. Rác Radek (Štoncner Jan) - 16. Vymětalík Vladimír (Harmáček Daniel), 23. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 25. Vymětalík Vladimír, 28. Vymětalík Vladimír (Všolák Zbyněk), 32. Vymětalík Vladimír

AFC Kralupy:
Heimrath - Koláček T., Tetiva, Všolák  - Vymětalík, Koláček L., Harmáček

Sestava 5. kola: Solnař M. (Viva) – Novotný J. (Joga), Vymětalík V. (AFC) 2x, Schwendt M. (Atlantic), Veselý M. (Olympik C)