14.10.2016 Tradiční výhra s Atmosem Tisk

AFC Kralupy : Atmos Bělá p. B. 6:1 (2:0)

Už po jednadvacáté se utkali tradiční soupeři AFC a Atmos, s dosavadní bilancí 14-2-4 pro Kralupy. Bělá přijela do Kralup v posledním kole loňského ročníku jedním autem, k brzké odvetě sice dorazila v početnější sestavě, ale s podobnými ambicemi.  A stejně jako na jaře pomohly Kralupům k vítězství branky Vymětalíka, které vsítil v jediné složitější fázi utkání, po snížení hostů na 2:1 ve 29. minutě.

Komentář k utkání je převzatý ze stránek KP:

"AFC zlomil odpor hostujícího Atmosu až čtyřmi slepenými góly po půlhodině hry, hosty dlouho držel ve hře brankář Verner. Začátek utkání byl celkem vyrovnaný, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, ale skóre se dlouho neměnilo. Na první branku se tak muselo čekat až do 15 minuty, kdy se domácí dostali do vedení.

Těsně před přestávkou domácí své vedení ještě navýšili a zajistili si tak do druhé části dvoubrankové vedení. Hosté se prosadili až téměř po půlhodině hry, když vstřelili kontaktní branku, ale ta jakoby hostům spíše ublížila a odstartovala domácí smršť v podobě čtyř branek během čtyř minut. Tím definitivně vzali hostům šanci na případný bodový zisk. Také na domácí straně hrál prim brankář Heimrath, oba gólmani byli po zásluze vyhlášeni nejlepšími hráči utkání. AFC tak pokračuje na vítězné vlně".

Branky (asistence): 15. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 19. Koláček Tomáš (Koláček Libor), 30. Vymětalík Vladimír (Karas Roman), 31. Vymětalík Vladimír (Karas Roman), 32. Harmáček Daniel (Moravec Lukáš), 33. Koláček Libor (Koláček Tomáš) - 29. Vele Libor (Möbius Jan)

AFC Kralupy n/Vl: Heimrath Pavel - Koláček Tomáš, Mára Michal, Karas Roman - Moravec Lukáš, Harmáček Daniel, Vymětalík Vladimír, Koláček Libor