Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

4.12.2016 Joga byla šťastnější Tisk

AFC Kralupy : Joga Mladá Boleslav 1:2 (1:1)

V bojovném utkání dosud vedoucího AFC s ambiciózní Jogou hráli prim brankáři. Oba týmy si vypracovaly dostatečné množství přesilových situací, ale naložily s nimi většinou zbrkle a nebo nechaly vyniknout domácího Heimratha a Dufka v bráně Jogy. AFC srovnal sedm vteřin před pauzou, vítězný gól vstřelili hosté ve 24. minutě. Po zbytek utkání Kralupy marně dobývaly branku Boleslavi, ještě v poslední minutě měly tři velké příležitosti, ale štěstí se k nim dnes otočilo zády.

AFC vstoupil do utkání lépe, avšak povedené střely Jindřicha od pravé tyče i Vymětalíkovu ránu do vinglu vytáhl Dufek na RK. Hosté vytvořili velký závar před domácí brankou na začátku 6. minuty, obrana Kralup nevěděla, kam dřív skočit, ale závěrečná střela skončila na pravé tyči odkryté brány.

V 8.  minutě domácí obrana špatně přebrala hráče a neobsazený útočník Jogy zprava prostřelil Heimratha. V 11. minutě získal obranným zákrokem míč T. Koláček, proběhl celé hřiště a ještě stihl ze vzduchu dorazit vlastní vyraženou střelu, ale bohužel jen do levé tyče. Dvě přízemní rány Vymětalíka zastavil boleslavský brankář nohou díky rychlé reakci, při nástřelu Máry mu potom pomohl vracející se obránce. V poslední minutě poločasu unikl zleva útočník Jogy, obstřelil daleko vyběhlého Heimratha, ale míč skončil na pravé tyči. TK pro Kralupy rozehráli domácí na Máru, ale ani jeho nástřel na zadní tyč domácí do sítě nedostali. Těsně před pauzou dloubl míč Vymětalík přes obranu, která jej pouze posunula směrem k vlastní bráně a Jindřich pohotovou ranou pod víko srovnal.

 

Stejná dvojice otevřela i druhé dějství, ale tentokrát zcela volného  Jindřicha vychytal brankář u bližší, levé tyče. Ve 24. minutě se vytáhl Dufek na polovinu hřiště, rozehrál doprava a střela z 10 metrů skončila u pravé tyče - 1:2. Situaci ale předcházel neodpískaný faul na hráče AFC a tím pádem chybně nařízený RK. Po 23 vteřinách trefil Jindřich povedenou ranou spodní hranu břevna, odkud se  míč odrazil před branku. Ve 28. minutě se prodral k míči Moravec, ale rána z voleje skončila opět pouze rohovým kopem. Ve 31. minutě prošel diagonálně obranou Tetiva, ale střela slabší levou nohou těsně minula zadní tyč. Ve 32. minutě skvěle vyrazil Heimrath bombu z TK z hranice brankoviště. Po minutě se uvolnil zprava Vymětalík, ale míč pod sebou zalehl Dufek svými zády a znemožnil Jindřichovi dorážku. Největší možnost ke srovnání měl 4 minuty před koncem Harmáček, který střílel snad ze dvou metrů, ale brankář Jogy byl hodně rychle na zemi a balón opět vyrazil., tentokrát se štěstím. Vyrovnání potom nepřinesl ani velký nápor v poslední minutě a šance Vymětalíka, Všoláka a Tetivy, hlavně kvůli uspěchanému zakončení.

Při troše štěstí mohl být výsledek obrácený, ale Boleslav ukázala, že není na předních místech náhodou a výrazně převýšila všechny týmy, které se letos představily v kralupské hale. Po pěti kolech v čele klesl AFC na druhou příčku tabulky, kterou bude hájit v přímém souboji s PK Třebusice. Utkání se hraje v pátek večer, ve slánské BIOSce.

Sestava a branky AFC: Heimrath - T. Koláček, Mára, Tetiva, Všolák - Vymětalík (0+1), Jindřich (1+0), L. Moravec, Harmáček

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa