Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

22.1.2011 - Povinné vítězství Tisk

Rohožník : AFC 4:6 (1:3)

Ve 14. kole KP ve futsale nastoupili hráči AFC ve velké střešovické hale proti zachraňujícímu se Rohožníku Praha v neúplné sestavě, naštěstí domácích bylo ještě méně.

Již ve 37. vteřině zápasu prošel L. Moravec obranou domácích jako nůž máslem a po stahovačce zasunul míč pod padajícím brankářem. Ve 4. minutě skóroval týž hráč podruhé a když vstřelil svoji premiérovou branku v 11. minutě Tetiva a zvýšil na 3:0, bylo by pro kralupské lepší, kdyby v tuto chvíli utkání skončilo. Do té doby absolutně neškodní domácí vysunuli svoji jedinou hvězdu Engelmanna do útoku a obraz hry se změnil.. V 17. minutě dokonce Rohožník Engelmannem snížil na poločasových 1:3 a až do konce utkání tento výborný technik plně zaměstnával hostující obranu.

 Ve druhé půli třikrát AFC odskočil na původní tříbrankový rozdíl díky dvěma brankám J. Pavlíčka a jedné T. Koláčka, ale domácí se vždy přiblížili na dohled. Spoustu dalších brejkových situací hosté nevyužili, čtyřikrát nastřelili tyč za překonaným brankářem, ale uklidňující náskok se jim nepodařilo získat. A jelikož už od desáté minuty hráli kralupští s pěti fauly, došlo i na dvě dlouhé penalty pro domácí. Engelmann naštěstí oba pokusy poslal vedle levé tyče. Pokud by penaltu zahrávanou 50 vteřin před koncem proměnil, mohlo být z jasné záležitosti drama.

Vítězství AFC bylo sice zasloužené, ale hosté se po snadném získání náskoku přizpůsobili domácímu stylu hry a tak zápas rozhodně nebyl žádnou propagací futsalu. Zisk bodů udržel AFC Kralupy na třetím místě tabulky KP, „umělecký dojem“ se kralupští pokusí napravit v neděli , kdy přivítají na své palubovce Atmos Bělou.

Sestava a branky AFC: Pelc – T. Koláček (1), Karas, A. Moravec – L. Moravec (2), L. Koláček, J. Pavlíček (2), Tetiva (1)

 

Minuta Stav skóre Střelec Asistent
1. 0:1 L. Moravec L. Koláček
4. 0:2 L. Moravec J. Pavlíček
11. 0:3 Tetiva J. Pavlíček
17. 1:3    
26. 1:4 T. Koláček J. Pavlíček
26. 2:4    
29. 2:5 J. Pavlíček L. Koláček
33. 3:5    
33. 3:6 J. Pavlíček A.Moravec
37. 4:6    

 

žluté karty: L. Moravec

červené karty:

 

Nejlepší hráči:

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa