Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

13.2.2011 - Deset vteřin od porážky Tisk

AFC Kralupy : PK Třebusice „B“ 3:3 (1:1)

V 17. kole KP přivítal kralupský AFC rezervu Třebusic, bojující o záchranu v soutěži. Domácí jsou v poslední době díky rozrůstající se marodce nekompletní, poprvé tak letos nastoupil libišský V. Trojan.

Hosté dorazili díky souběhu utkání s A-týmem v oslabené sestavě, ale naneštěstí pro domácí s výtečným brankářem. Tato věta ve zkratce plně vystihuje děj utkání.


Od úvodních minut byla herní převaha na straně AFC, útočníci se poměrně lehce dostávali do zakončení a zdálo se být otázkou času, kdy se domácí ujmou vedení. Opak byl pravdou, hostující útočník se uvolnil na postranní čáře a přesnou křížnou střelou s pomocí zadní tyče skóroval.

Již po půl minutě srovnal tradičně po rohu L. Koláček a souboj AFC kontra gólman hostí mohl pokračovat. V největší možnosti poločasu se právě tomuto střelci nepodařilo zasáhnout míč před odkrytou brankou.


O přestávce vystřídal zraněného Pelce v brance narychlo dorazivší Heimrath a kralupští zahájili další dobývání svatyně Třebusic. Ve 27. minutě dokázal J. Pavlíček udělat dlouhou kličku vyběhnutému brankáři a levačkou poslal svůj tým poprvé do vedení. V následujících minutách kralupští nedokázali navýšit skóre i kvůli brankovým konstrukcím, které nastřelili Karas a T. Koláček. Ve 33. minutě Třebusice náhodně vyrovnaly nepovedenou střelou z TK, která prošla tečovaná děravou zdí do protipohybu Heimratha.

75 vteřin před závěrem, kdy se utkání i přes spoustu šancí na domácí straně blížilo remízovému konci, se po chybě obrany poprvé prosadil hostující kanonýr Suk. S domácími to v té chvíli vypadalo zle. Neurovnaný pokus o power play vyrovnání pro AFC nepřinášel, ve 40. minutě navíc neproměnil A. Moravec desetimetrový kop po šestém faulu hostí. Avšak deset vteřin před sirénou získal na vlastní polovině dlouhý výhoz nejlepší domácí hráč T. Koláček, prošel přes celé hřiště a nechytatelnou ranou pod víko srovnal. Neskutečný obrat mohl dokonat o pět vteřin později, ale jeho obdobnou střelu brankář Třebusic vytlačil s pomocí spojnice na rohový kop.

Nízká střelecká produktivita spolu s famózním výkonem hostujícího gólmana tak přinesla kralupským letošní druhou bodovou ztrátu v domácí hale. Po tomto kole zůstává AFC ve skupině týmů soutěžících o konečnou třetí příčku. V pátek večer nastoupí kralupští futsalisté ve slánské hale proti Hraslu Slaný, bojujícímu o postup do divize a pokusí se překvapit..


Sestava a branky AFC: Pelc (Heimrath) - T. Koláček (1), A. Moravec, Karas, Janouškovec, - J. Pavlíček (1), L. Koláček (1), Trojan

 

Minuta Stav skóre Střelec Asistent
12. 0:1    
13. 1:1 L..Koláček Karas
27. 2:1 J. Pavlíček  
33. 2:2    
38.45 2:3    
39.50 3:3 T. Koláček  
       

 

žluté karty: J. Pavlíček, Heimrath

červené karty:

Nejlepší hráči:

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa