Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

27.6.2017 Letní turnaje AFC neumí Tisk

Kralupy už dlouhá léta nejezdí na letní turnaje, dát dohromady konkurenceschopnou sestavu je nadlidský úkol. Komise futsalu však letos naplánovala na letní termín, 100 dnů po skončení soutěže, konání kvalifikace o postup do Divize. Ke všemu ještě na nejhorší možné datum - den po svatbě L. Moravce, které se zúčastnila polovina nastoupivších borců. Hned po direktivním určení termínu turnaje bylo velké dilema, zda vůbec za těchto podmínek nastoupit, ale nakonec zvítězil sportovní duch. Po zraněních Tetivy a T. Koláčka zbylo pouhých "sedm statečných", kteří zaslouží velkou pochvalu za to, že odehráli slušné zápasy a naději na Divizi udrželi až do posledního zápasu.

V prvním zápase proti zřejmě nejslabším Kobylisům srovnával až v poslední minutě Jindřich z dlouhé penalty za faul na Vymětalíka. Druhý zápas se silným Libercem vyrovnaly Kralupy také v závěru, nejprve snížil po samostatné akci Vymětalík a poté srovnal tečí Koláčkovy střely Jindřich. Bohužel se v tomto utkání zranil Heimrath a zbytek turnaje obětavě odchytal s velkým sebezapřením.

Poslední zápas byl pro hráče AFC za trest, bez náhradního gólmana a se zcela utavenými hráči inkasovaly Kralupy pět branek od Chomutova. Svoje možnosti na čestný úspěch neproměnily a tak s jedinou porážkou obsadily jediné nepostupové místo. Podle hrajícího trenéra Vladimíra Vymětalíka byly všechny týmy hratelné, ale v plné sestavě. Na to se však historie ptát nebude, na podzim nás čeká Krajský přebor, už podvanácté.

Sestava AFC: Heimrath - Vymětalík, Mára, Všolák - L. Koláček, Harmáček, Jindřich

Ze stránek Okf Kladno:  "V nové mělnické sportovní hale se odehrála kvalifikace o postup do divizní skupiny „A“ pro následující soutěžní ročník 2017/18, a to za účasti hned čtyř zájemců: vítězů krajských přeborů středočeského – AFC Kralupy n.Vl. a ústeckého – FC Atletico Chomutov, druhého celku Libereckého KP Pampuch Team Liberec a čtvrtého týmu Pražského přeboru FK Kobylisy.

Bohužel, našemu kralupskému zástupci se do divize nepodařilo postoupit, neboť ve vyrovnaném klání skončil na posledním čtvrtém nepostupovém místě. O kralupském neúspěchu pak rozhodly především dva faktory, na rozdíl od soupeřů kralupští dorazili k soubojům pouze se dvěma hráči na střídání a s jedním brankářem. Ten se však již v prvním duelu zranil a zbylé odchytal se sebezapřením, navíc jeho spoluhráčům v poli viditelně docházely síly. V posledním duelu pak kralupští již fyzicky svému soupeři nestačili."

AFC Kralupy n.Vl. – FK Kobylisy Praha 1 : 1 (0 : 0)
Branka: Jindřich

FC Atletico Chomutov – Pampuch Team Liberec 2 : 4 (2 : 1)

Pampuch Team Liberec – AFC Kralupy n.Vl. 2 : 2 (1 : 0)

Branky: Vymětalík, Jindřich

FK Kobylisy Praha – FC Atletico Chomutov 2 : 2 (1 : 1)

FK Kobylisy Praha – Pampuch Team Liberec 5 : 2 (4 : 1)

AFC Kralupy n.Vl. – FC Atletico Chomutov 0 : 5 (0 : 4)


Konečná tabulka kvalifikačního turnaje:

1. FK Kobylisy Praha 3 1 2 0 8 : 5 5
2. FC Atletico Chomutov 3 1 1 1 9 : 6 4
3. Pampuch Team Liberec 3 1 1 1 8 : 9 4
4. AFC Kralupy n. Vl. 3 0 2 1 3 : 8 2

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa