4.11.2017 Power play otočila houpačku na špatnou stranu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 05 Listopad 2017 12:12

FC Brandýsek : AFC Kralupy 10:8 (4:3)

První minuta hodně ovlivnila výsledek utkání v nové kladenské Biosce. Vedoucí Brandýsek inkasoval už ve 12. vteřině, srovnal první střelou (0:57), která navíc otočila palec brankáři Pelcovi a do branky obětavě naskočil střelec první branky L. Koláček. V čase 1:29 se prosadil Vymětalík  střelou k tyči a za chvilku L. Koláček zlikvidoval samostatný nájezd.

Pohoda však dlouho nevydržela. Domácí dvakrát skórovali z přečíslení (4., 11.) po neodpískaných zákrocích na Moravce a ujali se vedení. Na  4:2 zvýšili po necelé minutě. Před pauzou snížil Vymětalík na 3:4, brankou přímo z rohu. Po pauze AFC trpělivou hrou a poměrně lacinými brankami otočil za 10 minut na průběžných 4:6, zejména díky Harmáčkovi, který nejprve neuspěl, když přehodil gólmana i s brankou, poté srovnal nevýraznou střelou na bližší tyč a po brankové spolupráci Moravce s T. Koláčkem se trefil jedovatým bodýlkem.

Po zemi nechytil domácí Grubner téměř nic...

Po dalším neodpískaném faulu a následném přečíslení Brandýsek snížil, ale Vymětalík z TK zdálky opět po zemi  vrátil hostům náskok (32.) Ve 33. vytáhli domácí poprvé brankáře na půlku, snížili  a v dobře hrané powerplay během 101 vteřin povedenými ránami otočili stav. Kralupy se při powerplay Brandýsku  vůbec nedostaly k míči.

Tři minuty před koncem mohl snížit Tetiva, ale dvakrát zblízka minul. Při vysunutí  kralupského gólmana se domácí trefili podesáté. Účet podtrhl čtyřbrankový Vymětalík z dlouhé penalty v poslední minutě.

Škoda zranění Pelce, bodovat se zde rozhodně dalo. Ale L. Koláček dělal co mohl a patří mu velký dík za statečný výkon. V neděli AFC hostí příbramskou Vivu a bude se snažit o další zisk potřebných bodů.

Sestava a branky AFC: Pelc (1. L. Koláček 1+0) - T. Koláček (0+1), Karas, Tetiva (0+1), Všolák - Vymětalík (4+1),  L. Moravec (1+0), Harmáček (2+0)

Aktualizováno Středa, 22 Listopad 2017 12:53