17.11.2017 Tentokrát to nešlo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 19 Listopad 2017 17:20

PK Třebusice : AFC Kralupy 5:1 (3:1)

Po dvou smolných porážkách přišla prohra zasloužená. Opět se ukázalo, že bez Vymětalíka, hrajícího kvůli zranění kolene pouze několik střídání, mají většinou Kralupy problém.

Vše odstartoval špatný vstup do utkání, kdy hosté po laciné chybě v rozehrávce inkasovali už v čase 0:27, z dorážky první střely. V 7. minutě minul branku Všolák, a Mára zdálky nastřelil nohu brankáře. Poté ztratil míč u vlastní brány Šaroch, vracející se do sestavy po třech letech a domácí lacino zvýšili (9.). Ve 14. minutě minul levou tyč  ve velké šanci Vymětalík, poprvé na place a po jeho RK snížil zblízka Všolák (16.). Těsný rozdíl stavu bohužel vydržel pouhou minutu, poté vyvezl míč Šerák, přesně našel kanonýra Hinka na zadní tyči a ten stanovil poločasový výsledek 3:1.

Druhá půle začala pro AFC smolným vlastním gólem Všoláka po úniku a nástřelu zleva (23.). Vymětalík se uvolnil zprava ve 25. minutě, ale pouze orazítkoval zadní tyčku. Důrazná a pohyblivá obrana Třebusic dělala Kralupům velké problémy, do jiných šancí se hosté téměř nedostávali. Po brance PK na 5:1 (32.),  po další chybě v rozehrávce, tak bylo rozhodnuto. Kosmetickou úpravu nepřinesly ani velké šance Všoláka a Harmáčka (16 vteřin před závěrem).

Třebusice ukázaly, že v Divizi  úspěšně nepůsobily žádnou náhodou a tentokrát AFC jednoznačně přehrály, rozdíl ve skóre je pro Kralupy mírný. V posledních čtyřech kolech podzimní části hraje AFC hned se třemi celky z konce tabulky, snad se dočkáme navýšení doposud velmi chudého bodového součtu. První možnost k tomu mají hráči AFC v neděli, kdy hostí jediný tým pod sebou, 1.FK Kročehlavy.

Sestava a branky AFC: Pelc - Mára, Tetiva, L. Koláček, Šaroch (tu a tam Vymětalík (0+1)) - Všolák (1+0), T. Koláček, L. Moravec, Harmáček

Aktualizováno Středa, 22 Listopad 2017 12:52