Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

8.4.2018 První turnaj veteránů Tisk

Do 3. ročníku veteránské soutěže nastoupil AFC se silně omlazeným kádrem. Skuteční veteráni se prvního turnaje v Kolíně zúčastnili pouze tři, naopak třem borcům ještě nebylo 40 let, v čele s útočníkem áčka L. Koláčkem. V bráně zaskočil při zranění Pelce D. Štípek a díky poctivé celonoční psychické přípravě zn. Cuba Libre podal výkon na hranici svých možností. Dá se říci, že předvedené výkony mírně převýšily dosažené výsledky a hráči odjížděli domů s pocitem, že mohli dosáhnout více.

Sestava byla následující: Štípek - Karas, A. Moravec, P. Listík, Běhounek - L. Koláček, Slach, Urban (navrátilec po několika letech), Částka (posila z fotbalové gardy Veltrus).

AFC: Kolín 1:2 (0:0)

V celém turnaji neporažený Kolín byl lepší, futsalovější, ale své možnosti v první půli nevyužil.

Poctivě bránící Kralupy se dostávaly pouze do náznaků šancí, ale přesto šly po pauze  do vedení, po chytrém prostrčení Částky (17.) pod výborným gólmanem Kolína. Bohužel domácí vývoj rychle otočili slepenými brankami na přelomu 20. minuty. První padla po přečíslení zleva, druhá po nezablokované dorážce střely zdálky. Poté už na zvrat nebylo.

 

Branka: 17. Částka (as. Karas).

AFC : DFK Slaný 3:3 (1:0)

Ve druhém utkání byly Kralupy daleko mladší než sehraní vojáci ze Slaného, a také se dostaly rychle do očekávaného vedení. Dvě luxusní přihrávky L. Koláčka využil zblízka střelec dne Petr Částka. Rychle nabyli, rychle pozbyli - Slaný srovnalo z nenápadných akcí na 2:2 (20.,25.). Poté se vrhl do útoku se snahou o zvrat jindy přísně defenzivní Bohouš Běhounek. Při svém dravém náběhu až na hrot dokázal ztečovat Urbanovu gólovou ránu mimo tyče a nabídku Moravce zakončil až příliš technicky. Obránce v prázdné kleci střelu zastavil. Ve 26. minutě padl k zemi Slach a než se slánští vzpamatovali z ohlušující rány, vyslal Karas své tradiční bodlo k pravé tyči a jelikož se Hovorkovi nechtělo ohýbat, AFC znovu vedl. V závěru Kralupy neuhlídaly povolený počet faulů a z dlouhé penalty, zahrávané až po uplynutí hrací doby, inkasovaly vyrovnávací branku, nechytatelně umístěnou do sítě s pomocí pravé tyče.

Branky AFC: 12. a 17. Částka (as. 2x L. Koláček), 26. Karas (Běhounek)

AFC : Čechie Slaný 0:5 (0:2)

Do utkání šly Kralupy s jediným cílem, neprohrát příliš. To se dařilo téměř celou dobu, ale závěr trochu pokazil celkový dojem. Exligová Čechie se prosadila až po jedenácti minutách, dvojnásobně, i díky několika obětavým, ale zároveň šťastným zákrokům Štípka. V závěru půle vyšly Kralupům dvě přečíslení, v největší šanci vychytal L. Koláčka Hnízdil. Druhá půle byla celkem vyrovnaná, i šance byly, ale čestnou branku Kralupy nevstřelily. Potřetí inkasoval AFC ve 25. minutě, v poslední dvouminutovce inkasoval ještě dvakrát a se shodným skóre drží spolu s DFK 3-4. příčku průběžného pořadí.

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa