2.11.2018 Takové normální Třebusice PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 05 Listopad 2018 11:12

PK Třebusice : AFC Kralupy 10:6 (3:4)

Z historie vzájemných soubojů je zcela zřejmé, že je celkem jedno, co se děje podstatnou část zápasu. Na konci se radují Třebusice. Ty tentokrát nastoupily s hráčem Měkotou v bráně, do 30. minuty stále prohrávaly, ale na konci zvítězily o čtyři branky. Čtyřikrát se prosadil bombarďák Hink.

V bráně AFC zaskočil za zraněného Prosického Míra Pelc, ale po pěti odehraných minutách a po zranění stehenního svalu byly bez gólmana v podstatě i Kralupy, byť Pelc utkání obětavě dochytal. AFC vedl rychle, nástřel z placírky Máry po RK skončil v síti už ve 2. minutě. Kanonýr Hink srovnal první střelou na bránu, kterou poslal z otočky nechytatelně pod víko.

Poté nastřelil břevno a tyč. Vymětalík přihrál na branku Moravce na zadní tyč (11.), další šance Moravce zůstala nevyužitá a Třebusice opět srovnaly, po průniku středem. Za minutu se prosadil opět Vymětalík, povedeným blafákem (14., 3:2). Třebusice dorovnaly za 32 vteřin, z přísné penalty, ale další pětku za ruku Bednárika, jasnější, poté rozhodčí nepískli.

V 17. minutě trefil vingl Vymětalík  a Kralupy vedly (4:3) poprvé delší dobu, až do 26. minuty, kdy domácí vykombinovali akci až do prázdné brány. Mezitím nastřelil Hink tyč a Vymětalík nevyužil dvě velké šance na odskočení. Tentokrát odpověděly rychle Kralupy, pohotovým bodýlkem z levačky Vymětalíka. Ve 29. minutě našel skulinu u tyče trestňák Hinka, za minutu dovolili hosté dvě dorážky z bezprostřední vzdálenosti a za další tři minuty vedly Třebusice 8:5, po umístěných střelách zdálky, na které se Pelc z jedné nohy nedokázal odrazit. Potupné desítce (38.) předcházelo kosmetické snížení Máry na 9:6, na víc se opařený AFC nezmohl.

Kralupská brankářská legenda se po zápase nešetřila. "Můj nejhorší výkon v životě, klukům se omlouvám," prohlásil Míra Pelc. Vzhledem ke zranění jde o hodně přísné sebehodnocení.

Sestava branky AFC: Pelc - T. Koláček, Mára (2+1), Všolák - Vymětalík (3+3), L. Koláček (0+1), L. Moravec (1+0), Bednárik

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2018 12:21