Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

2.1.2018 31. výroční schůze Tisk

Časy se mění. Po pěti letech se výroční schůze nekonala o druhý svátek vánoční, ale až 28.12. Historicky nejmenšímu bodovému zisku na konci kalendářního roku odpovídá historicky nejnižší účast na výroční členské schůzi. Na schůzi dorazilo pouhých 10 členů AFC, včetně zakládajících členů Rosti Loučka a předsedy Petra Listíka, ovšem v jeho případě se víceméně jedná o předpoklad konání akce. Nečlen oddílu se neobjevil ani jeden, a to se nestalo hodně dlouho .

Součástí schůze, kromě sportovního (momentálně nic moc) a finančního zhodnocení (finanční situace je dobrá, zejména díky příspěvku Honzy Listíka) uplynulé sezóny a poděkování za činnost související s chodem oddílu z úst předsedy Listíka, bylo každoroční vyhlášení týmových anket.

První místo v anketě o nejlepšího hráče sezóny, o jejímž výsledku rozhodují hlasy přítomných hráčů i členů AFC, získal nestárnoucí poctivec Libor Koláček. K titulu mu stačilo 17 bodů. Na druhém místě se umístil se stejným bodovým ziskem (17) Vladimír Vymětalík, který sice v zákulisí učinil maximum pro to, aby nezvítězil zaslouženě po jedenácté, ale málem mu to bylo málo platné. Nakonec o titulu pro Libora Koláčka rozhodl jen vyšší počet prvních míst. Na třetí příčce skončil Tomáš Koláček (8), čtvrtý Roman Karas (6) a až pátý letos skvělý Martin Tetiva (6), asi i proto, že se nemohl zúčastnit kvůli pobytu v zahraničí.

V soutěži aktivity (účasti při sportovních a zejména následných "společenských" událostech) si loňská a předloňská Top 4 opět přeházela pozice. Poprvé v historii AFC je futsalistou roku i nejaktivnějším členem tatáž osoba, což se ze své podstaty téměř vylučuje. Podruhé za sebou v aktivitě zvítězil Libor Koláček (48). Druhý skončil po třech třetích místech v řadě Aleš Moravec (42) a na třetí pozici se vrátil král ankety Roman Karas (myslím, že 39). Na čtvrtou příčku klesl loni druhý Tomáš Koláček.

Nízký počet přítomných a "vymírající" členská základna přispěly k úplnému opomenutí oblíbeného bodu "vylučování neaktivních členů", naopak podmínky ke vstupu do klubu AFC nesplnil nikdo ani zdaleka.

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa