8.32019 Nepovedený závěr nepovedené sezóny Tisk

Čechie Slaný : AFC Kralupy 15:6 (5:2)

Zápas v duchu poslední doby. Neúplná sestava, herně dobrý první poločas se špatným výsledkem a nadílka v poločase druhém.

Již před výkopem bylo jisté, že za Kralupy skončí minimálně MCE Slaný. Otázkou je, pokud by tomu tak nebylo, jestli by se něco událo jinak. Na rychlou úvodní branku silně omlazené a tudíž velmi pohyblivé Čechie odpověděl obratem Kaňka (3.). V 7. minutě prošel TK Čechie skrz zeď (2:1), na druhé straně umístěná střela Vymětalíka do protipohybu brankáře skončila na tyči a Harmáček trefil z metru padajícího gólmana přímo do hlavy (10.). Za půl minuty Slaný zvýšilo po RK, Vymětalík v 16. minutě nevyužil samostatný nájezd a v téže minutě snížil L. Koláček.

Desetimetrový kop pro Slaný po nastřelené útočné ruce znamenal zvýšení na 4:2 a v poslední minutě napral balón přímo do zadního vinglu kanonýr Kroutil. Hezkou branku oslavil originálním česko-anglickým výkřikem "yes, vole".

Hned v první minutě po svačině se Čechie trefila dvakrát a bylo po nadějích. V čase 22:50 svítilo na ukazateli již skóre 4:8, za AFC se prosadil po více než třech letech (15.11.2015) s kapitánskou páskou hrající Karas a Vymětalík ranou pod víko. Zbytek zápasu nemá cenu moc rozebírat, zautomatizované kombinace zjevně trénované Čechie z první na zadní tyč sice mnohokrát skončily v autu, ale také mnohokrát v kralupské síti. Bylo vidět, že domácí borci pod taktovkou Kroutila vědí, co chtějí hrát. Jediným pozitivem zápasu bylo šest střelců na kralupské straně, to se v této sezóně ještě nepovedlo, poslední branky dali T. Koláček (5:12) a korigující Harmáček (6:15).

Sezónu končí Kralupy na devátém místě, se ziskem 15 bodů.

Sestava a branky AFC: Pospíšil - T. Koláček (1+0), Karas (1+0), Kaňka (1+1) - Vymětalík (1+1), L. Koláček (1+0), Harmáček (1+2), Bednárik