1.11.2019 Rozhodly dlouhé penalty Tisk

AFC Kralupy : Mazáci Přelouč 7:8 (3:4)

Po celé utkání s výbornými výkony brankářů (a okénky v obranách) Kralupy dorovnávaly náskok soupeře. Ve 34. minutě se poprvé dostaly do vedení po akci bratří Koláčků, ale poté nejméně výrazný hráč Přelouče Hajn bezpečně proměnil dvě dlouhé penalty (37.,38.), po nic neřešících faulech AFC na polovině hřiště.

Na úvodní branku střelce Janovského odpověděl po RK T. Koláček (4.). Hosté odskočili na 1:3 (15.), ale protože se trenéru Vymětalíkovi podařilo těsně před výkopem přemluvit L. Koláčka z futsalového důchodu  (a tribuny) k návratu na palubovku, po spolupráci obou zmíněných L. Koláček pohotově snížil  a Kaňka po drzém průniku o tyč srovnal (18.). Přelouč si ještě před půlí vzala vedení nazpět, v posledních dvaceti vteřinách poločasu a při drtivém tlaku AFC L. Koláček dvakrát orazítkoval břevno, z toho jednou snad z metru.

Po návratu ze šaten se hosté 70 vteřin nedostali z vlastního brankoviště, po opadnutí náporu však zvýšili na 3:5,  vzápětí snížil po narážečce s L. Koláčkem Vymětalík a ve 29. minutě vyrovnal z ostrého úhlu svojí první brankou v dresu AFC olovnický brousek Ocásek. Balón mu patou posunul svojí třetí asistencí v zápase Moravec. Hosté šli do vedení znovu Janeckým (v utkání 3+2), v již zmíněné 34. minutě procedil Vymětalík TK skrz zeď a L. Koláček zasunul do prázdné po skvělé individuální akci mladšího bratra Tomáše.

Škoda nezvládnuté koncovky, celozápasová dřina přišla vniveč, remíza by utkání slušela. Hratelnějších soupeřů moc v letošní soutěži nebude.

Sestava a branky AFC: Prosický - T. Koláček (1+1), Kaňka (1+0), Ocásek (1+0), Sobotka - Vymětalík (2+1), L. Koláček (2+1), L. Moravec (0+3), Bednárik