14.12.2019 Nejsou lidi, nemohou být výsledky Tisk

FC Brandýsek : AFC Kralupy 12:4 (6:2)

Sestava se tentokrát rodila velmi těžce. Zřejmě bude třeba nábor nových hráčů. K několika zraněným kolenářům a již tradičním mimofutsalovým aktivitám členů týmu odpadl i nemocný lídr a trenér Vymětalík. V bráně zaskočila letos podruhé brankářská legenda Míra Pelc, rovněž podruhé hrál Dan Harmáček a vůbec ne špatně.

Proti silnému Brandýsku s vynikajícím hráčem fotbalového Kladna Růžičkou (v utkání 4+6) držely Kralupy do 14. minuty po dvou brankách Moravce vyrovnané skóre 2:2, celkem lichotivou porážku (9:4 - 35.) pošramotily tři inkasované góly v posledních třech minutách.

Sestava a branky AFC : Pelc (0+1) - Sobotka, Karas, Bednárik, Ševčík - L.Moravec (2+1), Harmáček (1+2), Kaňka (1+0), Pospíšil

Branky (asistence):  4. Růžička Jiří (Zíka Jan), 10. Vaněk Oliver (Růžička Jiří), 14. Růžička Jiří (Kroc Patrik), 15. Vaněk Oliver (Janjič Aleksandar), 16. Kroc Lukáš (Růžička Jiří), 20. Vaněk Oliver (Růžička Jiří), 22. Vaněk Oliver (Růžička Jiří), 32. Zíka Jan (Kroc Patrik), 35. Hora Petr (Růžička Jiří), 38. Kroc Patrik (Růžička Jiří), 39. Růžička Jiří (Kroc Patrik), 40. Růžička Jiří (Kroc Patrik) - 3. Moravec Lukáš (Harmáček Daniel), 12. Moravec Lukáš (Pelc Miroslav), 26. Harmáček Daniel (Moravec Lukáš), 33. Kaňka Jan (Harmáček Daniel)