Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

9.2.2020 Pěkný zápas, po dvou obratech tradiční vítěž Tisk

AFC Kralupy : PK Třebusice 6:8 (4:3)

Neoblíbený sok Kralup opět uspěl díky své jednoduché a účinné hře, i přes ztrátu dvou branek po 25 minutách hry. Nic nového pod sluncem, v minulých střetech  AFC přišel nejednou o vyšší vedení. Ale bylo se rozhodně nač dívat.

Svižný úvod přinesl dvě branky hostů téměř bez šance, a rychlou odpověď Moravce, po skvělé nabídce Junka (3.). Po zvýšení Šeráka (14.) ovládl závěr půle exligista Junek. Bombou ze střední vzdálenosti snížil (15.), po prostrčení L. Koláčka během minuty vyrovnal a poté asistoval u vedoucí Koláčkovy branky (20.).

Hostující hvězda Šerák využila velkou zbraň hostů, tradiční kombinaci výhoz brankáře-hlava, hned v první minutě a přesným obloukem přehodila vybíhajícího Prosického. Druhý gól vstřelili hosté dorážkou nenápadné akce (3.), ihned po neproměněném sólu Moravce a střele mimo. Následná korekce Moravce viz výše. Jednoduše rozehraný TK poslal Šerák z ideální pozice pouze do tyče, na druhé straně nastřelil Harmáček brankáře a Vymětalík divže nerozpůlil břevno. Druhý gól Šeráka byl smolný, střelcova levačka míč pouze olízla a ten zamířil oproti předpokladům přesně k druhé tyči.

Po Junkově exhibici šli nakonec do šaten spokojenější domácí, L. Koláček se trefil z levé lajny s pomocí zadní tyče.

 

Ve druhé půli už tak vysoké tempo ještě stouplo, akce střídala akci. Po břevnu Šeráka stáhl na brankovišti Vymětalík nabídku  L. Koláčka a blafákem zakončeným nad brankáře zvýšil (25.), ale již za 9 vteřin hosté snížili. Vedení si vzali zpět dvěma góly nepolapitelného Šeráka o dvě minuty později. Cíl našly přesná pumelice z velké dálky a hlavička po vyhraném souboji s brankářem. Po vyrovnání Máry (33.) znovu inkasovali domácí téměř z protiútoku, neskutečnou šmudlou, která po zblokované střele Šeráka sotva dolezla za bezmocného Prosického. Zmar dokonala již třetí gólová hlavička hostů, jediná trefa kanonýra Hinka (34.).

Poslední dvě minuty odehrál AFC slušnou powerplay, i když bez gólu. A došlo i k historickému momentu, Vymětalík v rozlišovacím dresu navázal na dávnou hokejbalovou historii a připsal si svůj první úspěšný zákrok ve futsalové brance.

Velká škoda, že se nepodařilo aspoň chvíli udržet dvoubrankové vedení a poté v závěru remízový stav. Třebusické kontry byly smrtící, ale s trochou štěstí byl překvapivý zisk bodů velmi blízko.

V neděli se AFC vrací z hor a večer hostí Vivu Příbram.

 

Sestava branky AFC: Prosický - Junek (2+2), Mára (1+0), T. Koláček, Bednárik - Vymětalík (1+1), L. Koláček (1+2), L. Moravec (1+1), Harmáček

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa