Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

21.02.2020 Špatný začátek a ještě horší konec Tisk

MCE Slaný : AFC Kralupy 17:7 (9:3)

Únor 2020 není pro celoživotního příznivce kladenského hokeje a věrného diváka (a zapisovatele) kralupského futsalu úplně nejšťastnějším obdobím. Nejradši bych nepsal nic, ale to by asi po letech úspěchů nebylo fér. Tak alespoň ve zkratce.

Ustrašený vstup kombinované sestavy Kralup  se spoustou zbytečných individuálních chyb přinesl do 7. minuty snadné vedení domácích v poměru 4:0. V téže minutě se hosté po několika nevyužitých možnostech prosadili dvěma brankami Junka a hattricku během necelé minuty zabránil výborný zákrok brankáře. V 10. minutě snížil Harmáček na 5:3 a chvíli se hrálo, kdo z koho. Z mnoha šancí na obou stranách však byli úspěšní pouze domácí střelci a do konce půle tak Slaný získalo rozhodující náskok.

Z obou stran ofenzivní druhý poločas byl dlouho výsledkově vyrovnaný a hosté nadále dělali z domácího brankáře hrdinu.

Neproměněných tutovek bylo opravdu hodně, sám Harmáček měl nabito na nejméně šest zásahů. Ve 30. minutě snížil Mošnička dvěma trefami na celkem solidních 11:6, ještě na začátku 38. minuty hosté prohrávali "jen" 12:6. Závěr ve stylu otevřených dveří a se dvěma dlouhými penaltami proměněnými Volfem přinesl vzhledem k průběhu hodně krutý desetibrankový rozdíl. Kromě Volfa (5+5) se slušně napakoval také těžko zastavitelný Nykl (7+2).

 

V neděl večer hostí AFC v posledním domácím zápase již jistého vítěze KP Brandýsek.

Sestava a branky AFC: Pelc (0+1) - Junek (2+1), Marhons (0+1), Bednárik (0+1), Karas - L. Koláček (0+1), Mošnička (3+0), L. Moravec (0+2), Harmáček (2+0)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa