Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

1.3.2020 Štěstí se unavilo a sedlo na AFC PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 02 Březen 2020 10:23

AFC Kralupy : FC Brandýsek 11:10 (7:6)

V neděli po polední se zdálo, že se večer bude otřásat v základech rekordní prohra AFC. K mání byli pouze čtyři hráči do pole, k pěti absencím způsobeným jarními prázdninami se v sobotu zranili další dva hráči, ale nakonec s využitím všech kádrových rezerv nastoupil k zápasu AFC v počtu 7+1. Naopak jistý vítěz KP Brandýsek přijel s jediným náhradníkem a se zvláštní rošádou v bráně. Tvůrce hry Tesař chytal a brankář Vokoun hrál v poli (sázka?).

Ve 3. minutě zkusili hosté powerplay a snad po třech vteřinách inkasovali po ztrátě  míče na půlící čáře. V 7. minutě vedl nadšeně bojující AFC, skvěle koučovaný zraněným Vymětalíkem,  již 3:0, do desáté minuty hosté stále s vytaženým brankářem snížili na 3:2. první branku vstřelil právě nehlídaný Tesař, hrající v dresu stejné barvy jako domácí futsalisté. Následovala pauza a oblékání rozlišováku. Tříbrankový náskok si Kralupy vzaly zpět dvěma góly v 11. minutě, ale o celý polštář přišly během špatné dvouminutovky (16-17.), ve které inkasovaly čtyřikrát. Nutno přiznat, že některé zautomatizované akce hostů byly opravdu pohledné. V téže minutě se trefil i Hakl, počtvrté. Do konce poločasu se prosadil ještě jednou, svižným bodýlkem ve 20. minutě.

V úvodu druhé půle se zdálo, že domácí bojovnost nebude na hostující kvalitu a pokračující powerplay stačit. Ve 24. minutě se Brandýsek poprvé dostal do vedení, ale Hakl srovnal (28.). a vzápětí L. Koláček střelou okolo stojné nohy překvapil brankáře (29.). Do 33. minuty hosté znovu otočili stav, ale potom Tesař musel srazit dorážejícího Hakla a L. Koláček napálil pentli nekompromisně pod víko (35.). O minutu později se po několika předchozích šancích konečně trefil L. Moravec, po napadání a zisku míče využil odkryté branky hostů a rozhodl o domácí velmi překvapivé výhře. Unavení hosté již nenašli síly na další zvrat.

Atraktivní přestřelka se musela přítomným líbit. Poprvé v dlouhé historii Kralupy zvítězily v utkání, ve kterém inkasovaly 10 branek. V pátek zakončí AFC sezónu střetnutím s Hraslem, ve slánské hale BIOS.

Sestava a branky AFC: Prosický (0+1) - Kaňka, Marhons (0+1), Hakl (6+1), od 23. Ocásek - L. Koláček (4+1), L. Moravec (1+2), Ševčík (0+2), Horkavý

Aktualizováno Úterý, 10 Březen 2020 09:55
 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa